آخرین اخبار

کد خبر: 287359
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۴۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

آیت الله سعیدی: بسیاری از نیروهای انقلاب محصول جلسات قرآنی هستند

آیت الله سعیدی: بسیاری از نیروهای انقلاب محصول جلسات قرآنی هستند

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به نقل از پایگاه خبری آستان مقدسه حضرت معصومه (سلام‌الله علیها)، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی صبح امروز در جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی قم در سالن محراب حرم مطهر ترویج دین اسلام را از اهداف و بایسته‌های برگزاری چنین جلساتی دانست و افزود: ما باید بتوانیم گسترش سبک فضائل اخلاقی را در پرتو این جلسات داشته باشیم.

تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) به دیگر دیدگاه‌ها در برگزاری جلسات شورای توسعه قرآنی اشاره کرد و ادامه داد: باید بتوانیم در مسیر بسترسازی و کاربردی کردن نتایج حاصل از تلاش‌های قرآنی در سطح استان گام‌های مؤثر و تأثیرگذاری برداریم.

وی مبلغ و چهره قرآنی بودن مقام معظم رهبری را فرصت خوبی برای توسعه کیفی و کمی فعالیت‌های قرآنی دانست و خاطرنشان کرد: باتوجه به فرصت‌های موجود در راستای ترویج آموزه‌های دینی و قرآنی، باید تلاش همه‌جانبه‌ای را در این راستا در پیش بگیریم و در این مسیر کادرسازی کنیم.

آیت‌الله سعیدی تصریح کرد: بسیاری از نیروهای انقلاب محصول جلسات قرآنی هستند و اکنون‌که باگذشت چهار دهه این نظام اسلامی تثبیت‌شده است، مردم انتظار دارند که این جریان همچنان ادامه داشته باشد.

وی ضرورت ساماندهی جلسات قرآنی و انتقال تجربیات به نسل امروز را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: اگر این کار صورت گیرد، جلسات شورای توسعه قرآنی جلسه‌ای کاربردی و مورد نظر مقام معظم رهبری خواهد بود.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top