کد خبر: 287366
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

خیرین با مشارکت در حوزه سلامت، بهترین توشه را برای آخرت خود به یادگار بگذارند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک:

خیرین با مشارکت در حوزه سلامت، بهترین توشه را برای آخرت خود به یادگار بگذارند

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک ضمن تقدیر از خدمات خیرین سلامت و مجموعه بهداشت و درمان در استان مرکزی، گفت: با همت بلند خیرین سلامت، فاز دوم بیمارستان آیت الله خوانساری اراک با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب ساخته شد.

به گزارش وبدا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در جشنواره تجلیل از خیرین سلامت بیمارستان آیت الله خوانساری اراک، اظهار داشت: این پروژه با تاکید بر کنترل و درمان سرطان ساخته شده و به بهره برداری رسیده است و نیازها و ضرورت های استان ایجاب می کرد که چنین مجموعه ای ساخته شود البته هنوز برخی نیازهای تجهیزاتی دارد که وزارت بهداشت آن را برطرف می کند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه تصریح کرد: امیدواریم فاز دوم بیمارستان آیت الله خوانساری اراک در مبارزه با سرطان، پیشگیری، آموزش و تحقیقات بتواند موثر باشد البته خیرین سلامت در استان مرکزی اقدامات بسیار ارزشمند و ماندگاری انجام داده اند که برای آنها ذخیره آخرت است.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: افراد توانمند مالی به جای اندوختن مال که مشخص نیست چه می شود می توانند با خدا معامله کنند البته توان و بودجه دولت، محدود است و از 360 هزار میلیارد تومان بودجه سال جاری، شاید کمتر از 20 درصد صرف طرح های عمرانی می شود چون هزینه های جاری دولت، کمر شکن است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در پایان یادآور شد: خیرین با مشارکت در حوزه سلامت، بهترین توشه را برای آخرت خود به یادگار بگذارند که به نوعی، باقی الصالحات نیز هست./206

پنج شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٧ - ٠٨:٠١ / شماره خبر: ١٧٧٤١٥ / تعداد نمايش: 109

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top