قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 287867
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۲۳
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

آقای استاندار لطفا از مدیر کل ورزش قم حمایت کنید

روزنامه اقتصاد آینده در شماره روز دوشنبه 21 خردادماه مطلبی با عنوان «آقای استاندار لطفا از مدیر کل ورزش قم حمایت کنید» را  منتشر کرد.

ابتدای سال 97  مدیر کل ورزش و جوانان  قم  دریک بر نامه تلویزیونی ورزشی استان پاسخگوی سوالات مجری این برنامه بود.
در این برنامه چند پرسش و پاسخ  رد و بدل شد و نشان داد که ورزش قم روزگار خوشی دارد.
عابدی مدیرکل ورزش و جوانان قم از 4 برابر شدن درآمد این اداره کل از زمان مدیریت وی برسکان هدایت ورزش در قم خبر داد .
وی این افزایش درآمد را  بدلیل اجرای بسیار خوب ماده های 88 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و دستورالعمل ماده (27) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت بوده است که در راستای آن باید اماکن ورزشی دولتی به بخش خصوصی اجاره داده شود.
قوانینی که در استان قم بسیار خوب واردهزینه های سبد خانوار های قمی شد و باعث موفقیت هایی شد تا که اداره کل ورزش قم عنوان نخست استان های گروه سوم شود.
اما اگر نگاهی مختصر به آمار های ورزشی در استان داشته باشیم خواهیم دید که رشد ورزشکاران سازمان یافته در قم بسیار اسف بار است.
تقریبا44هزار نفر بیمه شده ورزشی در استان قم مشغول فعالیت می باشند که نسبت به جمعیت کل استان قم ،تنها 3.5 درصد جمعیت مشغول ورزش هستند.
 البته برخی مدیران ورزشی آمار هارا به نسبت بیشتر از این تعداد عنوان می کنند و مدعی می باشند که بسیاری از مردم قم خودرا بیمه ورزشی نمی کنند.
این آمارها درحالی ارائه می شود که تا کنون اداره کل ورزش قم حتی بک مکان ورزشی را بازسازی اساسی و یا احداث نکرده و تنها به درآمد های اجرای قوانین دل خوش کرده است.
طی تماس با استان هایی چون قزوین و اصفهان و خوزستان مطلع شدیم که در این سه استان اجرای ماده های قانونی ابلاغی در آن ها بخوبی اجرا نشده و هیئت های ورزشی دارای اماکن تخصصی جهت گسترش ورزش در میان مردم می باشند.
در چند روز گذشته که اداره کل ورزش قم به تجلیل و معرفی هیئت های ورزشی قم پرداختند نیز نکاتی حائز اهمیت می باشد:
 هیئت های ورزشی در سال 96 نتوانسته بودند بخوبی در ورزش قهرمانی فعالیت کنند و بسیاری از هیئت های ورزشی در استان قم نه تنها کمتر از 1000 نفر بلکه بسیاری از هیئت ها کمتر از500 نفر جمعیت سازمان یافته دارند
که البته اگر آمار های امتیاز های کسب شده توسط هیئت های ورزشی اعلام می شد مطمئنا وضعیت روشن تر و البته اسف بار تر می بود.
آقای استاندار لطفا به مدیرکل ورزش در قم کمک کنید تا بتوانند بهتر به ورزش هایی که مورد حمایت کمیته ملی المپیک کشورمان هستند بیشتر بپردازند و تعداد ورزشکارانی که در رقابت های آسیایی اندونزی حضور ندارند را بهتر توجیه کنند.
لطفا از مدیر کل ورزش قم حمایت کنید تا هیئت های ورزشی مهمی چون هندبال ، بسکتبال ، والیبال و فوتبال را که  پیشرفتشان نشان دهنده پیشرفت ورزش است را بیشتر در نظر بگیرند تا  
این ورزش ها در قم جانی تازه بگیرند و مردمی که در سالن های ورزشی به تشویق می پردازند بخوبی شادی را به جامعه تزریق کنند.
آقای استاندار! در سال گذشته استخرهای استان قم شاهد حوادث ناگواری بوده اند و هیچ استخری در قم نمی تواند مسابقه استاندارد برگزار کند حتی مجموعه جدید الاحداث پیامبر اعظم!!!
 آقای استاندار ! هیئت های ورزشی استان قم از اینکه مکانی مخصوص به ورزش تخصصی خود ندارند همیشه گله مندند.
آیا می شود در اجرای دو ماده قانونی88 و 27 تخفیفی لحاظ کرد  بابت فعالیت های مستمر و چندین ساله مدیری که حقوق را بهتر از مدیریت ورزش می داند انجام دهید و یا اینکه مدیر کل ورزش قم را به جایگاهی به مراتب بالاتر از مدیریت ورزش قم هدایت کنید؟
آقای استاندار حتما مطلع هستندکه چند روز پیش نخستین مدیرکل زن ورزش استانی کشور، با حکم «مسعود سلطانی فر» به مدیرکلی ورزش و جوانان استان گیلان منصوب شد.
وی یک خانم 37 ساله با تحصیلات کارشناس ارشد رشته تربیت بدنی و دانشجوی دکترای این رشته است که به مدت 15 سال سمت های مدیریتی در سطح هیات، شهرستان و معاونت اداره کل ورزش و جوانان گیلان را بر عهده داشته است.
. رخ+ 1
مخالفم - 1

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top