قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 287971
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

آموزش و نظارت، ارتقاء توانمندي و پيشبرد اهداف سازمان را درپي دارد

آموزش و نظارت، ارتقاء توانمندي و پيشبرد اهداف سازمان را درپي دارد

گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامي استان با مهم برشمردن امر آموزش در نيروي انتظامي بر ارتقاء مهارت و توانمندي كاركنان آن تاكيد كرد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "مهديان‌نسب" در سومين جلسه شور فرماندهان، گفت: كاركنان نيروي‌انتظامي به‌ منظور استقرار نظم و امنيت و پاسداشت ارزش‌های انقلاب‌اسلامي، بايد همواره از آمادگي كاملي در همه زمینه‌ها برخوردار باشد.

فرمانده انتظامي استان لرستان با مهم برشمردن امر آموزش و استمرار آن، تصريح كرد: کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامي به‌عنوان سرانگشتان نيروي‌ انتظامي به‌ دلیل ارتباط و تعامل با شهروندان براي ارائه خدمات قضائي و انتظامي در اين راستا بيشتر مورد تأکید هستند.

سردار مهديان‌نسب افزود: برنامه‌ریزی مناسب، حضور به‌موقع در صحنه، هوشمندي و اتخاذ تدابير لازم، می‌تواند مانع بروز هرنوع ناامنی در سطح جامعه شود.

فرمانده انتظامي استان لرستان همراهي مردم را يكي از مهمترين اولویت‌ها در پيشگيري از ناهنجاری‌ها و افزايش امنيت اجتماعي برشمرد و با بیان اينكه جلب رضايت مردم، سرلوحه كار پلیس است، عنوان كرد: پليس لرستان با تلاش شبانه‌روزی به‌ دنبال رعايت اعتبار و منزلت مردم است.

مهدیان نسب ادامه داد: رضايت جامعه از پليس، يك سرمايه ارزشمند اجتماعي به‌ حساب می‌آید و اعتماد به وی نيز مايه حفظ نظم و امنيت در اجراي قوانين و رفع مشكلات مردم است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پليس ضامن تأمین امنيت و برقراري نظم و اجراي قانون است و اگر در برخورد با جرایم و معضلات اجتماعي، پلیس‌راه کارهاي اجتماعي را به کار گيرد و مشکلات جامعه را با آن حل کند، بر سرمايه اجتماعي جامعه افزوده خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان لرستان در پايان با بيان این‌که 17 دستگاه در پيشگيري از وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعي سهيم هستند، تصریح کرد : گشت هدفمند و مستمر، باعث كاهش جرایم می‌شود./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top