قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 289071
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۰:۲۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

توزیع 6500 تن آسفالت در بلوارامین

شهردار منطقه چهار قم از توزیع 6 هزار و 500 تن آسفالت در بلوار امین خبر داد.به گزارش قم پرس؛ مجید متین‌فر با اشاره به اجرای عملیات عمرانی روکش آسفالت بلوار محمدامین در منطقه چهار، اظهار کرد: در ادامه پروژه عظیم شهرداری به عنوان نهضت توزیع آسفالت در شهر که حدود 2 سال است آغاز شده، روکش آسفالت بلوار محمد امین در منطقه چهار اجرا شد.
شهردار منطقه چهار قم با بیان اینکه پیش از این نیز بلوارهای شهید صدوقی، غدیر و... در منطقه چهار روکش آسفالت شده بود، تصریح کرد: پس از سالیان زیادی که آسفالت این معابر تخریب و بعضا بهسازی نشده بود نیاز داشت که به طور کامل روکش آسفالت جدیدی صورت گیرد و این پروژه اجرایی شد.
متین فر با اشاره به اینکه در قالب این پروژه بیش از 6 هزار و 500 تن آسفالت در بلوار امین توزیع شد، خاطرنشان کرد: با این میزان توزیع آسفالت بیش از 60 هزار مترمربع از این بلوار زیر پوشش روکش جدید آسفالت رفت که هم‌اکنون خط رفت بلوار به سمت میدان جانبازان تکمیل شده است.
وی اعتبار صرف شده برای این پروژه را 12 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این پروژه در سطح منطقه چهار ادامه خواهد یافت و طی این پروژه عظیم تلاش داریم شرایط خوبی را از نظر عبور و مرور شهری برای شهروندان رقم بزنیم.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
69

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top