قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 289099
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۲۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

آیین افتتاحیه خانه شهریاران در قم برگزار شد

آیین افتتاحیه خانه شهریاران توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم ویژه فرزندان پرسنل شهرداری قم برگزار شد.به گزارش قم پرس؛ مجید رفیعی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای طرح شهریاران، بیان داشت: تلاش شده است در این طرح ساماندهی مشارکت شهروندان در مسائل مربوط به شهر و افزایش کارآیی آن‌ها در عرصه فعالیت‌های فرهنگی شهروندی در محلات صورت گیرد که در فاز نخست این طرح  از بین فرزندان پرسنل شهرداری قم اجرایی شده است.
مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی در قالب طرح شهریاران، اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته کلاس های فرهنگی،ورزشی، آموزش و هنری ویژه فرزندان پرسنل شهرداری قم در دو مجموعه فرهنگ‌سراهای خانواده و کوکب ویژه سنین 6 تا 15 سال برگزار خواهد شد.
رفیعی برگزاری تور های گردشگری و علمی را از دیگر برنامه های طرح شهریاران برشمرد و تصریح کرد: علاوه بر برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی تورهایی به منظور آشنایی فرزندان پرسنل شهرداری از مجموعه اقدامات و پروژه‌های مدیریت شهری و فرهنگ شهروندی از دیگر برنامه هایی است که در قالب طرح شهریاران پیش‌بینی شده است.
وی خوشنویسی، تئاتر، طراحی، سرود، نقاشی، اسکیت، ژیمیناستیک را از دوره‌های آموزشی پیش بینی شده در فاز نخست اجرای طرح شهریاران ویژه فرزندان پرسنل شهرداری قم برشمرد. 
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
20

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top