قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 289149
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۸:۵۰

فلسطین باید مسئله اصلی امت باقی بماند

فلسطین باید مسئله اصلی امت باقی بماند

    تجمع علمای مسلمان لبنان:

  فلسطین باید مسئله اصلی امت باقی بماند

  تاريخ  انتشار خبر: يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧

  ساعت انتشار خبر: ١١:٠٠

  شماره خبر: ٩٤٠٢٨

گروه بین‌الملل: تجمع علمای مسلمان لبنان در نشست هفتگی خود اوضاع سیاسی لبنان و منطقه را مورد بررسی قرار داد و گفت: ترامپ رئیس جمهور آمریکا اصرار می ورزد که جهان را به پرتگاه جنگ جهانی بکشاند.
 
به گزارش مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعه‌المصطفی، تجمع علمای مسلمان لبنان در نشست هفتگی خود اوضاع سیاسی لبنان و منطقه را مورد بررسی قرار داد و گفت: ترامپ رئیس جمهور آمریکا اصرار می ورزد که جهان را به پرتگاه جنگ جهانی بکشاند و این کار را از طریق تحریم و تهدید کشور های دشمن و دوست خود مثل ایران و آلمان انجام می دهد.

این تجمع با اشاره به اینکه هدف آمریکا از این اقدامات، توجیه "قرارداد قرن" است، گفت: "قرارداد قرن" به دنبال حذف مسئله فلسطین، تمرکز اشغالگران صهیونیستی بر فلسطین و اعطای کامل قدس به رژیم اسرائیل است و اینکه "ابو دیس" پایتخت دولت کوچک فلسطینی است که خلع سلاح شده و هیچ حاکمیت و حق تصمیم گیری سیاسی ندارد.

مسئله فلسطین باید مسئله اصلی و اساسی امت باقی بماند

علمای لبنان با تاکید بر اینکه مسئله فلسطین، مسئله اصلی و اساسی است و باید مسئله اصلی امت باقی بماند و تمامی تلاش ها برای آزادی فلسطین و بیرون راندن صهیونیست ها متحد و یکسو شود، اعلام کردند: ما راهپیمایی بازگشت را تایید می کنیم و از نهاد های بین المللی می خواهیم که این کشتار وحشیانه بشر را متوقف سازند و سکوت در برابر آن خیانت به وطن و اسلام است.

صهیونیست ها و آمریکایی ها در جنوب سوریه شکست خوردند

تجمع علمای مسلمان دستاورد های بزرگ ارتش سوریه در جنوب این کشور و رسیدن آن به نقاط هم مرز اردن را ستود و گفت: تلاش رژیم صهیونیستی برای تعیین شرط در خصوص ماهیت نیرو هایی که در جنوب سوریه حضور خواهند یافت دلیلی است بر شکست پروژه صهیونیستی آمریکایی در سوریه و ترس رژیم از تأسیس مقاومتی که جولان را آزاد کند.

تجمع علما افزود: ما تاکید می کنیم که رژیم صهیونیستی حق وجود و موجودیت ندارد، چه برسد به اینکه تعیین کند چه کسی در اراضی سوریه حضور یابد. 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top