قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 289240
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۸:۵۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

پیشرفت 80 درصدی پروژه احداث لنج رستوران در قم - تفکیک زباله 10 برابر شد

معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: پروژه احداث لنج رستوران بوستان جوان با ظرفیت 300 نفر، 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.به گزارش قم پرس؛ محسن رنجبر امروز با اشاره به پروژه‌های اقتصاد مقاومتی شهرداری قم، اظهار کرد: شهرداری به دنبال استفاده از پساب و آبیاری قطره ای در فضای سبز شهر قم است، همچنین تفکیک از مبدا پسماند و کاهش سرانه تولید پسماند در شهر نیز در دستور کار شهرداری قم قرار دارد.
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم ادامه داد: در تدوین برنامه قم 1400 از طرح اقتصاد مقاومتی استفاده شد، چشم انداز 1414 شهر قم را مصوب کردیم و خروجی‌های این برنامه را در شهر می‌بینیم.
رنجبر افزود: تفکیک زباله از مبدا در شهرداری قم از هفت تن در روز در سه سال پیش به 70 تن در سال جاری رسید و هم اکنون به صورت روزانه شاهد جمع آوری 700 تن پسماند در این شهر هستیم.
وی شهر قم را دارای زمین‌های بایر در محدوده شهرداری دانست و تصریح کرد: برخی از قوانین، دست و پای شهرداری قم را در اجرای پروژه‌ها در بافت فرسوده بسته است، اگر سیاستی داشتیم که خروجی نداشت، باید آن سیاست را تغییر بدهیم.
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم ادامه داد: پروژه احداث متروی قم با سرمایه گذاری شهرداری در حال اجرا است و تا پایان سال شروع بهره برداری از این پروژه را در شهر قم خواهیم داشت.
رنجبر افزود: برای احداث یک شهربازی در بوستان غدیر به مساحت 45 هزار مترمربع قراردادی با بخش خصوصی منعقد شده است تا دو سال آینده شاهد بهره‌برداری از این شهربازی باشیم، همچنین پروژه احداث لنج رستوران بوستان جوان با ظرفیت 300 نفر، 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی خاطرنشان کرد: بدهی‌های شهرداری قم در کنترل است و دولت 700 میلیارد تومان از بدهی‌های خود را به شهرداری پرداخت کرد.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
53

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top