قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290392
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۰

افزایش مدت دوره میثاق طلبگی

طلاب

حجت الاسلام علی علیمحمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین گفت: همه ساله این دوره ها برای طلاب جدید الورود و با همکاری و هماهنگی خوب مدیر حوزه علمیه قزوین برگزار می شود که باید بعد از پایان این دوره نقاظ ضعف وقوت این کلاسها کارشناسی و بررسی شود.

استاد حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: یکی از نقاط ضعف دوره میثاق طلبگی این است که وقتی این دروس به طلاب جدید ارائه می شود، طلبه به خاطر اینکه از خانواده به دور است و شاید در چهار یا پنج روز خود را با شرایط این اردو قرار ندهد و زمانی که خود را به این شرایط مکانی تطبیق می دهد دوره تمام شده و چیزی عاید او نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: مسئولین حوزه علمیه قزوین به خصوص معاون تهذیب همه ساله برنامه های آموزشی و عقیدتی بر ای دوره طلاب جدید اجرا می کند که جای قدردانیداردُ ولی باید تلاش کنیم که دوره میثاق طلبگی را با برنامه ریزی منظم در مدت بیشتری برای طلاب جدید برگزار شود.

حجت الاسلام علیمحمدی اظهارکرد: خوشبختانه امسال دوره میثاق طلبگی نسبت به سالهای قبل، حضور منظم تر اساتید و طلاب در کلاس ها به خوبی مشهود و همچنین ارزیابی و کارشناسی که برخی اساتید برای طلاب داشتند که جای تقدیر است.

استاد حوزه علمیه قزوین خاطرنشان کرد: دست اندرکاران اردوگاه شهید بابایی که وابسته به ادار ه کل آموزش وپرورش، به خوبی با مسئولین دوره میثاق طلبگی همکاری شایسته ای داشتند، اما چه خوب است که حوزه علمیه قزوین فضایی مانند این اردوگاه احداث نماید.

انتهای پیام/

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top