قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290423
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۱۰

مراسم افتتاح شعبه جدید مسجد کرویدون در لندن برگزار شد

مراسم افتتاح شعبه جدید مسجد کرویدون در لندن برگزار شد

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از croydonguardian، مرکز اسلامی و مسجد جامع کرویدون، ناحیه ای در جنوب لندن بزرگ، از یک طرح 1.3 میلیون یورویی و ساختمان جدید برای وسیع سازی پرده برداشت.

برنادت خان شهردار زن منطقه ای کرویدون، یکی از شرکت کنندگان در این گردهمایی بود که در شعبه جدید تازه ساز مسجد برگزار شد. به گفته برگزار کنندگان این مراسم، شعبه جدید مسجد به منظور برپایی ملاقات ها و نشست های اجتماعی به ویژه رسیدگی به نیازهای بانوان مسلمان منطقه ایجاد شده است.

این فضای جدید همچنین به مکانی برای برگزاری کلاس های درس، دوره های آموزشی، خدمات و برپایی مراسم متعدد، اعیاد و نشست های اجتماعی و دینی اختصاص خواهد داشت.

بودجه ساخت این ساختمان جدید به مبلغ 1.3 میلیون یورو، در این ناحیه از شهر لندن تماما توسط کمک های مالی جمع آوری شده از میان جامعه اسلامی تامین شده است و گفته می شود که هیچ نهاد یا سازمان داخلی یا خارج از کشور نقشی در تامین بودجه ایفاء نکرده است.

گفتنی است درحالی که رشد جمعیت مسلمانان در غرب به ویژه بریتانیا هم اکنون موجب کمبود مکان در بسیاری مساجد به ویژه هنگام برپایی نمازهای جمعه شده است، بانیان این مرکز اسلامی امیدوارند از این پس بتوانند فضای کافی برای ظرفیت رو به رشد جامعه اسلامی فراهم سازند.

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top