قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290455
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

کلنگ زنی کمربندی کنارگذر قم و آزادراه قم-سلفچگان- راهجرد در هفته دولت - تکمیل جاده قم- جعفریه در انتظار تخصیص اعتبار

فراهانی خبر داد:

کلنگ زنی کمربندی کنارگذر قم و آزادراه قم-سلفچگان- راهجرد در هفته دولت/ تکمیل جاده قم- جعفریه در انتظار تخصیص اعتبار

تاریخ انتشار: يکشنبه 14 مرداد 1397 |   بازدید: 4 |  

مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: تفاهم نامه اجرای آزاد راه کنارگذر غربی قم و قم-سلفچگان- راهجرد در جلسه هیئت دولت به ریاست رئیس جمهوری تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، عباس فراهانی اظهار داشت: پس از برگزاری جلسات متعدد مدیریتی و کارشناسی توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و استانداری قم برای احداث پروژه ، این طرح با طول تقریبی 110 کیلومتر و تخصیص اعتبار 8600 میلیارد ریال به تصویب هیئت دولت رسید.
وی افزود: طرح احداث کنارگذر قم در قالب قرارداد مشارکتی و به صورت 30 درصد منابع مالی دولت و 70 درصد آورده ی بخش خصوصی از طریق مشارکت بانک ها و سایر منابع مالی و پولی کشور اجراء خواهد شد.
فراهانی ادامه داد: بخش عمده این طرح در اراضی دولتی اجرا خواهد شد که این امر موجب تسریع در روند اجرای این پروژه خواهد شد.
مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان قم تصریح نمود: گسترش شبکه آزادراهی کشور و ایجاد کریدور ارتباطی ، افزایش ضریب ایمنی در سفر و همچنین تردد مناسب تر در محورهای مواصلاتی استان از اهداف ایجاد کنارگذر قم می باشند.
فراهانی گفت: در مسیر قم-سلفچگان-راهجرد نیز آزادراه جدیدی به طول 56 کیلومتر ایجاد می شود که از کنار مراکز مهم اقتصادی استان عبور خواهد کرد.
وی در خصوص تکمیل محور قم- جعفریه(آوه) نیز توضیح داد: در این محور با نواقص و مشکلاتی از جمله تکمیل پل قلعه سنگی در محل سه راهی پاجیان، پل در حال احداث طغرود،اجرای آسفالت توپکا مسیر برگشت حد فاصل کیلومتر 12 تا ابتدای مسیر و تکمیل قطعه چهارم محور حدفاصل شهر جعفریه تا آزادراه ساوه – سلفچگان به طول چهار کیلومتر مواجه هستیم.
مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان قم در پایان خاطر نشان کرد: تکمیل و بهسازی محور قم- جعفریه به طول 38 کیلومتر نیازمند اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال است که امیدواریم از طریق دستگاه های استانی و ملی اعتبار لازم برای این محور تخصیص یابد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top