قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290541
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

توزیع 20 هزار تن آسفالت در معابر منطقه 2

شهردار منطقه دو قم گفت: اینکه توزیع بیش از 20 هزار تن آسفالت در معابر منطقه دو شامل خیابان های توحید، سواران، باهنر، شادقلی‌خان، شیخ‌آباد و... در دهه کرامت به بهره‌برداری رسیده است.به گزارش قم پرس؛ رضا رحیمی با تاکید بر اینکه سال گذشته حدود 40 هزار تن شامل 300 هزار مترمربع توزیع آسفالت در منطقه دو صورت گرفته است، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون نیز 20 هزار تن آسفالت توزیع شده که تا پایان سال باید به حدود 40 هزار تن برسیم و این میزان توزیع آسفالت همزمان با دهه کرامت به بهره‌برداری رسید.
شهردار منطقه دو قم با بیان اینکه توزیع بیش از 20 هزار تن آسفالت در معابر منطقه دو شامل خیابان های توحید، سواران، باهنر، شادقلی‌خان، شیخ‌آباد و... در دهه کرامت به بهره‌برداری رسیده است، گفت: این کار با اعتبار 3 میلیارد تومان شامل 175 هزار مترمربع صورت گرفته است.
رحیمی با بیان اینکه احداث یک سوله ورزشی در منطقه دو در جریان است، گفت: برای این کار تاکنون 6 میلیارد تومان هزینه شده است که بخشی از آن بابت تملکات پروژه است.
وی با تاکید بر اینکه سال گذشته سه هکتار به محوطه‌سازی بوستان جوان اضافه شده است، گفت: امسال یک میلیارد تومان پیش‌بینی شده تا تکمیل بهسازی و ایجاد روشنایی صورت گیرد؛ همچنین برنامه داریم سالیانه همین مقدار به ظرفیت بوستان جوان اضافه شود.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
30

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top