قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290554
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۰۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

رتبه نخست منطقه یک در تملکات شهری

شهردار منطقه یک قم گفت: در ماه‌های اخیر با تملک 142 پلاک توانستیم رتبه نخست تملکات را در بین مناطق هشتگانه داشته و امید داریم در سال 97 هم در راستای به سرانجام رساندن پروژه‌های شهری همین فعالیت را ادامه دهیم.به گزارش قم پرس؛ مهدی اصفهانیان مقدم با بیان اینکه سیاست مجموعه شهرداری منطقه یک مردم‌مداری و قانونمداری است، اظهار کرد: رضایت شهروندان و ارائه خدمات حداکثری در حداقل زمان ممکن از اهم سیاست‌هایی بوده که در منطقه دنبال کرده‌ایم و با اهتمام ویژه نیروها و پاسخ به موقع به مطالبات، رتبه نخست رضایتمندی در بین مناطق هشتگانه را کسب کردیم.
اصفهانیان مقدم با اشاره به برنامه ریزی شهرداری منطقه یک برای ایجاد میز خدمت، تصریح کرد: تلاش داریم با مکانیزاسیون اداری و ارائه خدمات از طریق سامانه‌های الکترونیکی شرایط بهتر خدماتی را برای شهروندان ایجاد کنیم.
وی با تاکید بر اینکه بیش از 40 درصد وسعت منطقه یک را بافت فرسوده تشکیل داده است، گفت: گام‌های بلندی در راستای احیای بافت و توسعه و تعریض معابر داشته‌ایم؛ توسعه و تعریض خیابان دروازه ری، خیابان شهیدان برقعی و... در همین راستا انجام شده است.
شهردار منطقه یک قم گفت: در ماه‌های اخیر با تملک 142 پلاک توانستیم رتبه نخست تملکات را در بین مناطق هشتگانه داشته و امید داریم در ادامه سال 97 هم در راستای به سرانجام رساندن پروژه‌های شهری همین فعالیت را ادامه دهیم.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
26

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top