آخرین اخبار

کد خبر: 290563
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

دستگیری کلاهبردار 80 میلیاردی در مازندران

دستگیری کلاهبردار 80 میلیاردی در مازندران

گروه استان ها- مازندران- با تلاش کارآگاهان شهرستان"قائم شهر"، زنی که با وعده ارائه تسهیلات بانکی از شهروندان بیش از 80 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

 

سرهنگ "علیرضا باقری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر گفت: در پي ارجاع پرونده کلاهبرداري از سوي دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان "قائم شهر" به پلیس آگاهی، موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی، دریافتند زنی کلاهبردار با جعل نام و معرفی خود به عنوان کارمند بانک با اقدامات متقلبانه و وعده پرداخت تسهیلات بانکی کلان به شهروندان از آنان کلاهبرداری کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران ادامه داد: ماموران با شناسایی مخفیگاه متهم در يک عمليات غافلگيرانه متهم را دستگير کردند که متهم در تحقیقات پلیسی به بزه ارتکابي اقرار کرد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: تاکنون 80 شاکی و مالباخته در این پرونده شناسايي شدند که مبلغ کلاهبرداری صورت گرفته از مالباختگان 80 میلیارد ریال بوده است.

وی، افزود: متهمه پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس نقش مهمی در پیشگیری و کاهش جرایم دارد، گفت: سهل انگاری و عدم رعایت قوانین و مقررات در انجام فعالیت اقتصادی از عوامل زمینه ساز کلاهبرداری است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top