قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290565
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۲۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

پیام شهردار قم به مناسبت روز خبرنگار

شهردار قم با صدور پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.به گزارش قم پرس؛ دکتر سقائیان‌نژاد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید جامعه رسانه‌ای کشور شهید «محمود صارمی»، فرارسیدن روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
متن پیام شهردار قم به این شرح است:
رسانه در جامعه پیشرفته و مدرن امروزی پلی مستحکم برای ارتباط بین مردم و حکومت‌هاست و افکار عمومی یک جامعه، فرهنگ و هویت عمومی از درگاه آن شکل گرفته و رشد می‌یابد. رسانه امروزی نقشی شگرف و اثربخش در تقویت فرهنگ عمومی و جایگاهی والا در آگاهی بخشی به مردم دارد و هرچه که حرکت رسانه در مسیر بیان حقایق و تبیین مبانی اساسی جامعه باشد، مردم و حکومت بیش از پیش به سمت تعالی و پیشرفت گام برمی‌دارند.
خبرنگاران در این بین رسالت آگاهی بخشی در قالب رسانه را بر عهده دارند؛ آگاهی بخشی و حق‌گویی و تبیین مسیر درست و حقیقی برای مردم، تا جامعه بتواند با استفاده از آنها راه را از بیراهه تشخیص داده و در مسیر درست گام بردارد.
17 مردادماه، سالروز شهادت شهید گرانقدر، محمود صارمی، فرصتی است تا از نقش شگرف آگاهی بخشی به جامعه که وظیفه‌ای سنگین بر دوش خبرنگاران و نگارندگان است تقدیر شود. اگر رسانه و خبرنگار در یک جامعه نقش آگاهی بخشی و ارتباط صحیح بین مردم و مسئولان را به درستی برقرار کند قطعا حکومت در کنار مردم و تکیه بر حمایت اجتماعی مسیر صحیح و پرشتابی را به سوی پیشرفت طی خواهد کرد.
اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید گرانقدر، محمود صارمی و تبریک فرارسیدن روز خبرنگار به تمامی اهالی رسانه، فعالان این بخش و خبرنگاران پرتلاش و زحمتکش، از خداوند متعال توفیق روزافزون برای حرکت صحیح در مسیر آگاهی بخشی و بیان حقایق برای جامعه رسانه‌ای استان قم و کشور خواهانم.
 
                                                                                     سید مرتضی سقائیان نژاد
                                                                                                شهردار قم
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
17

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top