آخرین اخبار

کد خبر: 290575
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۰:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

باید در حوزه جذب سرمایه‌گذار در قم ریسک پذیر باشیم

معاون برنامه ریزی و سرمایه‌ انسانی شهرداری قم با تاکید بر ضرورت ریسک‌پذیری در حوزه سرمایه‌گذاری، گفت: ما اگر احتیاط را کنار می‌گذاشتیم و سرمایه‌گذاری در حوزه زباله‌سوز را قبل از افزایش قیمت ارز انجام می‌دادیم امروز شاهد ارزش افزوده بسیار زیادی در حوزه مدیریت پسماند بودیم.به گزارش قم پرس؛ محسن رنجبر در پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قم، با بیان اینکه بودجه شهرداری ردیف‌های متعددی در حوزه زیرساخت‌های مرتبط با پسماند دارد، اظهار کرد: در سال‌های اخیر تجهیزات بسیار زیادی از جمله سیستم انتقال و... ایجاد شده است که با همین هزینه شهرداری بوده است.
معاون برنامه ریزی و سرمایه‌ انسانی شهرداری قم بیان کرد: در قم در حوزه سرمایه‌گذاری وقتی دنبال بخش خصوصی می‌رویم این سوال ایجاد می‌شود که این فرد چه کسی است و از کجا آمده؛ وقتی کار هم نهایی می‌شود از بعد آن می‌ترسند و در مسیر سنگ‌اندازی ایجاد می‌شود و با احتیاط‌‌ها فضای مناسبی برای کار ایجاد نمی‌شود.
رنجبر با تاکید بر ضرورت ریسک‌پذیری در حوزه سرمایه‌گذاری، گفت: ما اگر احتیاط را کنار می‌گذاشتیم و سرمایه‌گذاری در حوزه زباله‌سوز را قبل از افزایش قیمت ارز انجام می‌دادیم امروز شاهد ارزش افزوده بسیار زیادی در حوزه مدیریت پسماند بودیم.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
50

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top