قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290585
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

پیش‌بینی اعتبار 15 میلیارد تومانی برای راه‌اندازی کارخانه زباله‌سوز در قم

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم از پیش‌بینی اعتبار 15 میلیارد تومانی برای راه‌اندازی کارخانه زباله‌سوز در قم خبر داد.به گزارش قم پرس؛ سیدامیر سامع در پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قم، با بیان اینکه زیرساخت‌ها در حوزه پسماند در قم بسیار ضعیف بوده است، اظهار کرد: غیر از یک پروژه، سرمایه‌گذاری برای جداسازی و تبدیل پسماند که در حال حاضر به دلیل مشکلات فنی انجام نشده، همه پسماند شهر دفن می‌شود.
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم با تاکید بر اینکه کارهای زیادی در سال‌های گذشته در حوزه مدیریت پسماند انجام شده است، افزود: درصد تفکیک از مبدا کمتر از یک درصد بود که امروز بالای 10 درصد هستیم و در منطقه هشت بالای 20 درصد تفکیک از مبدا انجام می‌شود.
سامع با اشاره به راه‌اندازی امور مشترکین در سازمان مدیریت پسماند، گفت: منابع پایدار را به خوبی محقق کردیم اما در بخش‌های دیگر بخشی از درآمدها محقق نشده است.
وی اظهار کرد: امسال غیر از 15 میلیارد تومانی که برای زباله‌سوز دیده‌ایم 15 میلیارد تومان نیز برای زیرساخت‌ها پیش‌بینی کرده‌ایم.
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم با تاکید بر اینکه خط دوم پردازش مدیریت پسماند را در حال ساخت داریم، بیان کرد: در آینده تولید کود کمپوست را در شهر قم خواهیم داشت که بخش زیادی از این امکانات تهیه و خریداری شده است البته یک مشکل در حوزه حق‌الدفن داریم که شهرداری باید کمک بیشتری در این بخش داشته باشد.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
48

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top