قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290595
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

بوستان بانوان در خیابان شهیدان سقایتی احداث می‌شود

شهردار منطقه یک قم گفت: احداث نخستین بوستان ویژه بانوان در منطقه در دستور کار قرار دارد که جانمایی بوستان در خیابان شهیدان سقایتی صورت گرفته و بخشی از تملکات نیز انجام شده و امیدواریم بتوانیم در نیمه دوم امسال بوستان را به بهره‌برداری برسانیم.به گزارش قم پرس؛ مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به اقدامات شهرداری منطقه یک در راستای احیا و حفظ باغات منطقه، اظهار کرد: در راستای افزایش سرانه‌های فضای سبز برنامه‌ریزی شده تا باغ‌هایی که در سطح منطقه قرار دارد را تملک کرده و در همین فضاها بتوانیم بوستان و تفرجگاه مردمی احداث کنیم.
شهردار منطقه یک قم بیان کرد: تملک باغ اشراقی و گلزار با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان در سه ماهه نخست سال 97 انجام شده و امیدواریم با تعامل مالکین بتوانیم تملک باغات در راستای توسعه بوستان‌های شهری را انجام دهیم.
اصفهانیان مقدم با اشاره به اقدامات فرهنگی ورزشی در منطقه یک، به احداث مجموعه فرهنگی ورزشی در خیابان سمیه را مورد توجه قرار داد و افزود: با اعتبار 10 میلیارد ریال احداث این مجموعه در دستور کار است که 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی بیان کرد: احداث نخستین بوستان ویژه بانوان در منطقه در دستور کار قرار دارد که جانمایی بوستان در خیابان شهیدان سقایتی صورت گرفته و بخشی از تملکات نیز انجام شده و امیدواریم بتوانیم در نیمه دوم امسال بوستان را به بهره‌برداری برسانیم.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
1

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top