آخرین اخبار

کد خبر: 290639
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

مشکلات خبرنگاران باید پیگیری و برطرف شود

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: قطعا خبرنگاران مشکلات و معضلاتی نیز در کار خود دارند که امیدواریم مسئولان مرتبط رسیدگی کافی به این مساله داشته باشند.به گزارش قم پرس؛ عبدالله جلالی در پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قم، ضمن گرامیداشت 17 مردادماه روز خبرنگار، اظهار کرد: قطعا بیان حقایق، تیزبینی، درایت، هشیاری و آگاهی بخشی به جامعه از رسالت‌های مهم خبرنگاران است.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه خبرنگار با قلم زدن و تحلیل درست می‌تواند خلق کننده آثار ماندگاری باشد، تصریح کرد: طبیعتا صرف تهیه یک خبر و گزارش نمی‌تواند حق مطلب را ادا کند و انتشار مطالب بر محور منطق و اصول می‌تواند از مشخصه‌های یک خبرنگار موفق باشد.
جلالی با تاکید بر اینکه کسی که دنبال کشف حقایق باشد و در چارچوب اصول حرکت کند می‌تواند موفق باشد، بیان کرد: خبرنگاری که اندیشه و تفکرش تخریب با قصد و نیت خاص باشد نمی‌تواند توفیقاتی داشته باشد و اصولا اثر کار او هم نافذ نخواهد بود.
وی با بیان اینکه خبرنگاران به عنوان شغل به حرفه خود نگاه نمی‌کنند و با عشق کار می‌کنند، خاطرنشان کرد: قطعا خبرنگاران مشکلات و معضلاتی نیز در کار خود دارند که امیدواریم مسئولان مرتبط رسیدگی کافی به این مساله داشته باشند.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
40

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top