قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290639
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

مشکلات خبرنگاران باید پیگیری و برطرف شود

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: قطعا خبرنگاران مشکلات و معضلاتی نیز در کار خود دارند که امیدواریم مسئولان مرتبط رسیدگی کافی به این مساله داشته باشند.به گزارش قم پرس؛ عبدالله جلالی در پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قم، ضمن گرامیداشت 17 مردادماه روز خبرنگار، اظهار کرد: قطعا بیان حقایق، تیزبینی، درایت، هشیاری و آگاهی بخشی به جامعه از رسالت‌های مهم خبرنگاران است.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه خبرنگار با قلم زدن و تحلیل درست می‌تواند خلق کننده آثار ماندگاری باشد، تصریح کرد: طبیعتا صرف تهیه یک خبر و گزارش نمی‌تواند حق مطلب را ادا کند و انتشار مطالب بر محور منطق و اصول می‌تواند از مشخصه‌های یک خبرنگار موفق باشد.
جلالی با تاکید بر اینکه کسی که دنبال کشف حقایق باشد و در چارچوب اصول حرکت کند می‌تواند موفق باشد، بیان کرد: خبرنگاری که اندیشه و تفکرش تخریب با قصد و نیت خاص باشد نمی‌تواند توفیقاتی داشته باشد و اصولا اثر کار او هم نافذ نخواهد بود.
وی با بیان اینکه خبرنگاران به عنوان شغل به حرفه خود نگاه نمی‌کنند و با عشق کار می‌کنند، خاطرنشان کرد: قطعا خبرنگاران مشکلات و معضلاتی نیز در کار خود دارند که امیدواریم مسئولان مرتبط رسیدگی کافی به این مساله داشته باشند.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
40

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top