قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290653
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

مديران دستگاه ها پاسخگوي رسانه ها باشند - نقش مهم رسانه ها در توفيقات دولت

استاندار قم:

مديران دستگاه ها پاسخگوي رسانه ها باشند/ نقش مهم رسانه ها در توفيقات دولت

استاندار قم با بيان اينكه مديران دستگاه هاي اجرايي استان بايد پاسخگوي رسانه ها و خبرنگاران باشند بر نقش مهم و تعيين كننده رسانه ها در توفيقات دولت تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم، سيد مهدي صادقي در بازديد از خانه مطبوعات استان و در جمع پيشكسوتان عرصه رسانه طي سخناني ضمن تبريك روز خبرنگار، از زحمات و تلاشهاي اين قشر قدرداني كرد.
استاندار قم از رسانه ها و فعالان رسانه اي به عنوان يكي از مؤلفه هاي مهم و تاثيرگذار بر كارآمدي جامعه ياد كرد و گفت: رسانه ها اگر به درستي نقش خود را ايفا كنند به كارآمدي نظام كمك كرده اند.
وي خدمت به مردم و كسب رضايت مندي هدف غايي همه مسئوليت ها دانست و تصريح كرد: با انجام صحيح وظايف و مأموريت ها در هر مسئوليتي اين هدف محقق خواهد شد.
صادقي با بيان اينكه هر فرد و مسئولي بايد پاسخگوي عملكرد خود باشد، پاسخگويي در برابر رسانه ها را يكي از وظايف مهم مديران عنوان و خاطرنشان كرد: رسانه ها نمايندگي مردم و امانتدار نظام هستند بنابراين در برابر آنها بايد پاسخگو بود.
استاندار قم همچنين بر نقش مهم رسانه ها در انعكاس خدمات دولت، اميدآفريني و جلب اعتماد عمومي تاكيد كرد و گفت: خبرنگاران در قبال خبرها و تيترهاي تضعيف كننده اميد و باور مردم و اعتماد عمومي مسئول هستند.
وي با بيان اينكه براي توسعه متوازن و حركت به سمت كارآمدي نيازمند اصلاح نظام مند در حوزه هاي مختلف هستيم بر نقش رسانه ها در اين زمينه اشاره و تاكيد كرد: رسانه ها در اين عرصه بايد جايگاه خاص خود را داشته باشند.
استاندار قم با اشاره به حضور پيشكسوتان عرصه مطبوعات و خبرگزاري ها در خانه مطبوعات استان، خواستار فراهم شدن زمينه هاي بهره مندي از تجارب ارزنده آنها در كمك به پيشرفت و توسعه استان و الگودهي به جوانان عرصه رسانه شد.
در اين جلسه تعدادي از پيشكسوتان و اعضاي خانه مطبوعات استان ، نقطه نظرات و پيشنهادت خود را در زمينه هاي مختلف بيان كردند.
همچنين استاندار قم با اهداي لوح تقديري از زحمات و تلاشهاي پيشكسوتان عرصه رسانه استان قدرداني كرد.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top