قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290654
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

برترین های نخستین جشنواره مطبوعات قم تجلیل شدند


به گزارش روابط  عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به نقل از ایرنا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این آیین با تقدیر از خبرنگاران، این قشر را خدمتگزار و باطراوت توصیف کرد و اظهار داشت: روز خبرنگار فرصت مناسبی برای پاسداشت تنها گوشه ای از سختی ها و تلاش های آنهاست.

سیدموسی حسینی کاشانی، وجود خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه را برای پویایی جامعه و حرکت آن به سمت رشد، توسعه و تعالی ضروری دانست و افزود: تقویت حس مطالبه گری در مردم و پیگیری نیازهای عمومی جامعه به عنوان عاملی محرک و اثر بخش در جهت آبادانی کشور از کارکردهای اصلی حرفه خبرنگاری محسوب می شود.

وی اضافه کرد: با توجه به نقش حساس و ویژه خبرنگاران، حوزه مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با همکاری نهادهای دیگر از جمله روابط عمومی استانداری، خانه مطبوعات، شهرداری و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) بر آن شد، تا با برپایی این جشنواره بهترین های عرصه خبر را با هدف ارتقای کمی و کیفی این حوزه معرفی کند.

وی استقبال و مشارکت خبرنگاران و عکاسان رسانه های مختلف استان از این جشنواره را خوب عنوان کرد و گفت: حدود 160 تن، 790 اثر را در در 2 بخش حرفه ای و موضوعی در سامانه مربوطه بارگذاری کردند.

حسینی کاشانی با یادآوری ویژگی های خاص قم، اخبار و رویدادهای خبری این استان را نیز به لحاظ ارزش خبری فراملّی دانست و افزود: این ویژگی منحصر به فرد، رویکرد و نگاه ویژه مسئولان مطبوعاتی کشور به استان را طلب می کند.

مجموع آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره که مهلت ارسال آن از 27 خرداد تا 31 تیر تعیین شده بود، 478 اثر در بخش اصلی، 226 اثر در بخش موضوعی و 90 اثر در بخش ویژه حمایت از کالای ایرانی است، که مربوط به بخش اصلی این جشنواره است.

گزارش(خبری - تصویری) 116 اثر، مقاله و یادداشت 103 اثر، تیتر 76 اثر، مصاحبه 70 اثر، طراحی و صفحه آرایی 42 اثر، عکس خبری 27 اثر، خبر 27 اثر، طنز مکتوب 10 و کاریکاتور و کاریکلماتور نیر با 7 اثر به ترتیب بیشترین آثار ارسالی را به خود اختصاص داده که توسط استادان رشته علوم ارتباطات مورد داوری قرار گرفت.

در بخش حمایت از کالای ایرانی نیز90 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که این آثار شامل 37 مصاحبه، 33 گزارش و 20 مقاله و یادداشت است.

سه درصد رسانه های دارای مجوز کشور متعلق به استان قم است، به گونه ای که از هشت هزار و 629 مجوز صادر شده ، 260 مجوز مربوط به قم است. از 42خبرگزاری کشور، بیش از 15 خبرگزاری در قم دارای نمایندگی است، ضمن این که از 172 روزنامه دارای مجوز برای توزیع سراسری، حدود 10 روزنامه سراسری در قم دارای دفتر نمایندگی می باشد.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top