قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290674
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۰:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

حیطه های مطرح شده در المپیادها می تواند دانشجویان را در مسیر شغلی آینده شان هدایت کند

حیطه های مطرح شده در المپیادها می تواند دانشجویان را در مسیر شغلی آینده شان هدایت کند

 

معاون آموزشی وزارت بهداشت در اختتامیه دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی با اشاره به برنامه هایی که برای هدایت دانشجویان استعدادهای درخشان حوزه علوم پزشکی در دست اجرا است، ابراز امیدواری کرد این دانشجویان وارد مسیر علمی و شغلی مناسبی شوند.

به گزارش وبدا، دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت و رییس دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی، در اختتامیه این المپیاد که چهارشنبه شب 17 مرداد 97 برگزار شد با تشکر از دست اندرکاران برگزاری این المپیاد گفت: شرکت دوستان و همکاران دانشجوی ما در المپیادها می تواند گفتمان علمی و بحث های مرتبط با این المپیاد را در فضای دانشگاهی گسترش دهد.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه المپیادهای علمی بستر جدید آموزشی را در دانشگاههای علوم پزشکی کشور ایجاد کرده است گفت: برنامه های آموزشی رشته های علوم پزشکی بیشتر بر روی موضوعات تخصصی حوزه علوم پزشکی تمرکز دارد و ما برای اینکه با بحث های جنبی آشنا شویم باید از روش های مختلف استفاده کنیم که یکی از این روش ها بستر المپیادهای علمی است. معاون آموزشی وزارت بهداشت در ادامه گفت: خیلی از مباحث مطرح شده در المپیادهای علمی دانشجویی در انجام خدمات سلامت بسیار کارایی دارد.

مباحثی مثل تصمیم گیری مبتنی بر شواهد، فلسفه پزشکی و کارآفرینی مباحثی است که در زندگی روزمره شما و در موفقیت شما در حیطه علوم پزشکی می تواند تاثیرگذار باشد.

وی اظهار داشت: امیدواریم این المپیاد بستری باشد برای اینکه بتوانید مطالعات بعدی خود را در حیطه هایی که روی آن کار کرده اید گسترش دهید.

رییس دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی با اشاره به اینکه مطالب برای مطالعه در حیطه های جنبی علوم پزشکی بسیار زیاد است گفت: باید در کنار دانش پزشکی و مهارتهای حرفه ای‌، توجه به نکاتی داشته باشیم که در زندگی ما تاثیرگذار است و با حقایقی آشنا شویم که در حرفه و زندگی مان به ما کمک کند.

دکتر لاریجانی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان گفت: برنامه هایی برای هدایت استعدادهای درخشان حوزه علوم پزشکی در دست پیگیری است. امیدواریم بسترهای دانشگاهی بتواند به شما کمک کند و دانشجویان استعداد درخشان در مسیر علمی و حرفه ای خود موفق تر باشند./201

پنج شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧ - ٢١:١٦ / شماره خبر: ١٧٩٧٥٥ / تعداد نمايش: 56

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top