قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290685
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

روزانه 2 میلیون مترمربع نظافت شهری در منطقه دو صورت می‌گیرد

شهردار منطقه دو قم گفت: روزانه 2 میلیون مترمربع نظافت شهری در منطقه دو صورت می‌گیرد.به گزارش قم پرس؛ رضا رحیمی وضعیت جمع‌آوری زباله و تفکیک از مبدا در منطقه دو را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: در حال حاضر حدود 3 تن در ماه تفکیک زباله از مبدا صورت می‌گیرد و این منطقه رتبه هفتم را در بین مناطق دارد.
شهردار منطقه دو قم با تاکید بر اینکه 2 میلیون مترمربع نظافت شهری روزانه در منطقه صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: بیش از 120 تن زباله نیز روزانه در این منطقه جمع‌آوری می‌شود، آموزش مردم در زمینه تفکیک زباله از مبدا در دستور کار منطقه بوده و در مدارس نیز دوره‌های آموزشی برگزار شده است.
رحیمی یکی از مشکلات گذشته منطقه را وجود برخی انبارهای غیرمجاز ضایعات و پسماند عنوان کرد و گفت: به تمام مکان‌هایی که به صورت غیرقانونی در بافت مسکونی اقدام به جمع‌آوری ضایعات می‌کردند اخطار داده شده و جمع‌آوری شده‌اند.
وی اضافه کرد: برای باقی مکان‌ها نیز اخطارهای لازم داده شده تا آماده جابجایی باشند، مکانی در جاده کوه‌سفید قرار است آماده شده و این واحدها به این مکان منتقل شوند، در منطقه دو شرایط این مکان‌ها بحرانی نیست و در حاشیه مناطق فضاهایی هستند که در صدد جمع‌آوری آنها هستیم.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
17

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top