قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290689
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

تشریح رویکردهای حفاظت از اراضی دولتی استان قم

تشریح رویکردهای حفاظت از اراضی دولتی استان قم

تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 مرداد 1397 |   بازدید: 8 |  

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان قم اقدامات یگان حفاظت از اراضی این استان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، سرهنگ منصور تاهو، فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن این استان گفت: در سال گذشته با حضور مدیرکل راه و شهرسازی، مراسم معارفه تعداد شش نفر از نیروهای موسسه یگان حفاظت از اراضی دولتی برگزار شد.

وی در خصوص ارتقای توان خودرویی و نیروی انسانی مورد نیاز گشت‌های حفاظت اراضی در سطح  استان توضیح داد: راه اندازی سیستم سامانه کنترل گشت‌های حفاظت از اراضی در سطح استان، تامین و تحویل تعداد هفت دستگاه تبلت مجهز به نرم‌ افزار مربوطه برای مسئولان گشت‌های حفاظت از اراضی به منظور بازدید و کنترل مستمر زمین‌های ملی و دولتی تحت پوشش اداره کل راه و شهرسازی استان قم صورت پذیرفته است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان قم از برگزاری دوره‌های آموزشی خبر داد و گفت: با دعوت از مقام های قضایی عمومی و انقلاب استان، دوره های آموزشی برای نیروهای انتظامی و نیروهای موسسه یگان حفاظت و نیروهای بکارگیری شده در گشت‌های حفاظت اراضی برگزار شده است.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی پلیس پیشگیری استان با مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا طی مراسم ویژه‌ای، تجهیز گشت‌های خودرویی به امکانات تامین چراغ گردون و برچسب معرف گشت‌های خودرویی حفاظت از اراضی استان در معرض عموم اطلاع رسانی شد.

منصور تاهو ضمن اشاره به طراحی و تهیه بیش از 1000 عدد بروشور و پوستر حفاظت از اراضی بیان کرد: با مشارکت و حمایت دادستان عمومی و انقلاب، بروشورهایی برای مقابله با هرگونه تصرف و تعرض به اراضی ملی و دولتی در مناطق مورد هدف استان توزیع و اطلاعیه‌هایی به کلیه ادارات کل و دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی مستقر در استان برای آگاهی ارسال شده است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان قم در پایان از شناسایی و تشکیل پرونده برای تعداد 11 مورد از متصرفان اراضی که در سنوات گذشته متراژ 3700 مترمربع از اراضی ملی و دولتی را در سطح استان تصرف کرده‌اند، خبر داد و گفت: پرونده‌های فوق از طریق امور حقوقی اداره کل در حال پیگیری قانونی بوده و اجرای دو مورد احکام مراجع قضایی و رفع فوری تصرف اراضی با همکاری مسئولان قضایی، انتظامی و اجرایی دستگاه‌های دولتی انجام پذیرفته است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top