کد خبر: 290730
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

دیدار مدیران ارشد کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با استاندار قم

دیدار مدیران ارشد کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با استاندار قم

مدیران ارشد کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در ديدار با استاندار قم گزارشي از فعالیت های ملی و استانی این نهاد ارائه دادند.
به گزارش قم پرس، سید مهدی صادقی استاندار قم در دیدار جمعی از مدیران ارشد کمیته امداد کشور که در محل دفتر وي انجام شد، با اشاره به لزوم توجه به بهره وری و بازده کاری در ادارات، اظهار کرد: رشد و توسعه منطقی در گرو نگاه بهره ور است و باید این موضوع در مجموعه کمیته امداد امام خمیني (ره) نيز مورد توجه قرار گیرد.
وي اهمیت توانمند سازی افراد تحت پوشش کمیته امداد را مورد اشاره قرار داد و گفت: فراهم کردن بستر توانمند سازی افراد سبب توسعه کارآفرینی و خودکفایی و نیز ایجاد اشتغال خواهد شد.
صادقي با اشاره به اجرای طرح ها و برنامه های مؤثر توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) در حوزه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي، ادامه داد:طرح دوباره زندگی از جمله طرح هاي موفقي است كه در راستاي اقتصاد مقاومتي توانسته اثرات خوبی را در افراد جامعه هدف داشته باشد.
در ابتدای این دیدار محمد آرادان رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با ارائه آماری از فعالیت های کشوری این نهاد، گفت: رویکرد دولت تدبیر وامید در جهت حمایت از کار آفریني در بین مددجویان تحت پوشش کمیته بوده است و در این راستا نیز افزایش مستمری افراد در دستور کار قرار گرفته است.
وی همچنین خدمات فرهنگی صورت گرفته در سطح کشور را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: نوآوری های صورت گرفته در کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان قم نيز اثرات بسیار خوبی داشته است و می توان زمينه تعمیم آنها به استان های دیگر را هم فراهم كرد.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top