کد خبر: 290731
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تعریف پروژه‌های حوزه سلامت با محوریت - کنترل هزینه و تعادل منابع و مصارف -

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت بهداشت، تاکید شد:

تعریف پروژه‌های حوزه سلامت با محوریت «کنترل هزینه و تعادل منابع و مصارف»

در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت بهداشت، بر تعریف پروژه‌های معاونت‌ها با محوریت «کنترل هزینه و تعادل منابع و مصارف» و رویکرد حل بحران، تاکید شد.

به گزارش وبدا، در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت بهداشت، مقرر شد معاونت‌ها پروژه‌های سال جاری خود را با محوریت «کنترل هزینه و تعادل منابع و مصارف» تعریف کرده و برنامه‌ها و پیش‌نیازهای اجرای برنامه‌های خود را برای طرح در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و اجرای آنها، با رویکرد حل بحران ارائه دهند.

همچنین، با توجه به تصویب کلیات پروژه‌های پیشنهادی معاونت درمان، مقرر شد هماهنگی لازم با دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی انجام گیرد تا این پروژه ها در قالب سازوکار اقتصاد مقاومتی تعریف و نهایی شوند.

گفتنی است، پس از ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، ستاد اقتصاد مقاومتی در وزارت بهداشت با هدف تعریف پروژه‌های حوزه سلامت در راستای تحقق این سیاست‌ها تشکیل شد که تاکنون دو پروژه پیشنهادی این ستاد با عناوین «توسعه ظرفیت دارویی، واکسن، ملزومات و تجهیزات پزشکی» و «طرح ملی ادغام بسته خدمات طب ایرانی در نظام سلامت با رویکرد کاهش وابستگی دارویی»، در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور تصویب شده و سازوکار اجرایی شدن آنها در دست بررسی است./227/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧ - ٠٩:١٤ / شماره خبر: ١٧٩٧٧٧ / تعداد نمايش: 22

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top