قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290753
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۲۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

120 دستگاه اتوبوس شهری امسال نوسازی و بازسازی می‌شود

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: 120 دستگاه اتوبوس شهری امسال نوسازی و بازسازی می‌شود.به گزارش قم پرس؛ حسین مومنی موحد با اشاره به برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای بازسازی و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی، اظهار کرد: نوسازی بیش از 200 دستگاه اتوبوس فرسوده امسال و سال آینده در دستور کار شهرداری است و منابع لازم برای این کار در بودجه نیز پیش‌بینی شده است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با بیان اینکه از اواخر سال گذشته بازسازی اتوبوس‌ها را در دستور کار قرار دادیم، تصریح کرد: براین اساس فراخوانی زده شد و شرح خدمات صورت گرفت و پیمانکاران بررسی شدند تا بتوانیم اتوبوس‌های فرسوده و ناوگان شهری را به نحو مطلوبی بازسازی کرده و مجددا دراختیار شهروندان قرار دهیم.
مومنی موحد با تاکید بر اینکه در فاز اول 120 دستگاه امسال نوسازی و بازسازی می‌شود، خاطرنشان کرد: 100 دستگاه نیز برای سال آینده آماده سازی شده و مجددا در ناوگان حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه بدنه، کف، موتور، رنگ و دیگر بخش‌های این اتوبوس‌ها نوسازی و بازسازی خواهد شد، گفت: پیش بینی می‌کنیم برای هر دستگاه اتوبوس بین 80 تا 100 میلیون تومان هزینه در بر داشته باشد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم تصریح کرد: شهرداری برای خریداری هر دستگاه اتوبوس جدید باید بیش از 650 میلیون تومان هزینه کند و این در حالی است که در گذشته حدود 80 درصد این هزینه از سوی دولت تامین می‌شده و چندسالی است این یارانه دیگر به شهرداری‌ها پرداخت نمی‌شود.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
29

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top