قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290808
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تعاملات بین المللی در حوزه سلامت دارای اهمیت است

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سفیر پیشین ایران در فرانسه مطرح کرد:

تعاملات بین المللی در حوزه سلامت دارای اهمیت است

سفیر پیشین ایران در فرانسه و مشاور شورای راهبردی روابط خارجی ایران بر لزوم ایجاد تعاملات و همکاری های بین المللی در حوزه های علمی، آموزشی و پژوهشی تاکید کرد و گفت: رمز موفقیت در تعاملات بین المللی، هوشیاری و مراقبت از ابتکار عمل است، لذا باید در این بخش، افراد و نیروهایی انتخاب شوند که دارای تعصبات ملی باشند.
به گزارش وبدا، دکتر علی آهنی در هفتمین نشست معاونین و مدیران بین الملل کلان مناطق دانشگاه های علوم پزشکی کشور که با حضور قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل در وزارت بهداشت برگزار شد، با بیان اینکه در حوزه سلامت و رشته های تخصصی  از جایگاه نسبتا خوبی برخوردار هستیم، اظهار داشت: در حوزه سلامت، بهداشت و برخورداری از متخصصین صاحب نام، پیشرفت های چشمگیری داشته ایم، اما در این حوزه، تعاملات و همکاری های بین المللی مورد تاکید است، چراکه اگر در این مسیر کوتاهی و غفلت شود، سرعت پیشرفت کند شده و آنگونه که باید و شاید کار پیش نمی رود. 
مشاور شورای راهبردی روابط خارجی ایران بر لزوم ایجاد تعاملات و همکاری های بین المللی در حوزه های علمی، آموزشی و پژوهشی تاکید کرد و گفت: رمز موفقیت در تعاملات بین المللی، هوشیاری و مراقبت از ابتکار عمل است، لذا باید در این بخش، افراد و نیروهایی انتخاب شوند که دارای تعصبات ملی باشند.
سفیر پیشین ایران در فرانسه وجود هماهنگی میان وزارت بهداشت، وزارت امور خارجه و سفارتخانه ها را یکی دیگر از رموز موفقیت در تعاملات بین المللی دانست و گفت: باید میان این سه نهاد، هم افزایی ایجاد شده و علاوه بر آن، از ظرفیت های سفارتخانه های کشورهای هدف در جهت تسریع اقدامات استفاده کرد.
وی درخصوص ارائه راهکار برای پیشرفت این تعاملات، افزود: باید با برگزاری جلسات متعدد، ضمن شناسایی کشورهای هدف، مکاتباتی از طریق وزارت بهداشت نیز، انجام شود تا این آمادگی بهتر و سریعتر انجام شود.
مشاور شورای راهبردی روابط خارجی ایران در پایان یادآور شد: باید با دانشگاه های جهان مکاتباتی انجام داد و از پتانسیل ها و ظرفیت های مشخص شده آنها بهره برد./203

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢١ مرداد ١٣٩٧ - ١٥:٠١ / شماره خبر: ١٧٩٨٥١ / تعداد نمايش: 91

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top