قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290831
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

ریزش چاه با فاصله 30 متری با خط اصلی مترو - فرد مقنی دارای علایم حیاتی است

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: به هیچ عنوان ریزشی در خط یک و دو مترو روی نداده بلکه چاهی که از طرح اصلی مترو نزدیک به 30 متر فاصله دارد دچار ریزش شده است.به گزارش قم پرس؛ عباس جعفری با اشاره به حادثه ریزش چاه در میدان مطهری اظهار کرد: به هیچ عنوان ریزشی در خط یک و دو مترو روی نداده بلکه چاهی که از طرح اصلی مترو نزدیک به 30 متر فاصله دارد دچار ریزش شده است.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم خاطرنشان کرد: چاهی که در کنار طرح مترو در میدان مطهری حفاری شده بود ریزش کرده است. اینگونه ریزش در سطح شهر در طول روز در علمیات آتش‌نشانی وجود داشته و اکنون نیروهای آتش‌نشانی به مقنی دسترسی دارند و در حال رهاسازی وی هستند.
جعفری با بیان اینکه این حادثه رأس ساعت 20:9 به مرکز فرماندهی آتش نشانی قم مخابره شد، گفت: بلافاصله خودروهای نجات از سه ایستگاه به محل اعزام شدند و اکنون سه گروه نجات و دو گروه پشتیبانی در محل حاضر هستند.
وی عنوان کرد: آواربرداری به طور مطلوب صورت گرفته و فرد مقنی تا بخش کمر رهاسازی شده و علایم حیاتی  دارد، همکاران در حال جا به جایی آوارهای دیگر هستند تا به طور کامل فرد محبوس رهاسازی و از داخل چاه خارج شود.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم یادآور شد: عمق چاه تا این لحظه پنج متر است به محض اینکه مصدوم رهاسازی شود تحویل عوامل اورژانس می‌شود تا به مراکز درمانی برای انجام معاینات پزشکی منتقل شود.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
44

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top