قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290833
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم: یکی از شئونات دفاع، در عرصه فرهنگ است


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، سردار غلامرضا احمدی در نشست صمیمی شاعران و مدیران فرهنگی و هنری استان قم که در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی هنری شهید سید مرتضی آوینی برگزار شد، با بیان اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیازمندی هایی دارد و همه ما در تامین آن وظیفه داریم، اظهار کرد: یکی از این نیازمندی ها در زمینه مسایل فرهنگی و هنری است و شاعران با اشعار خود می توانند در امر تحکیم معارف اسلامی، ارزش های انقلاب اسلامی و بصیرت افزایی جامعه نقش بسزایی داشته باشند.

وی با بیان اینکه در میدان معرکه حق و باطل هر کسی هر کاری که از دستش برمی آید وظیفه دارد که انجام دهد، گفت: یکی از شئونات دفاع، در عرصه فرهنگ است که این مساله بسیار مهم می باشد و در این زمینه هر کسی باید به وظیفه خود عمل کند.

ایشان با بیان ویژگی های استان قم خاطرنشان کرد: قم در زمینه فقه، فقاهت، علم و ادبیات دارای جایگاه بی نظیری است و باید در محفل شعری که در استان قم برگزار می شود، شاعران انقلابی حضور فعال داشته باشند.

وی بر لزوم مقابله با نقشه های استکبار و دشمنان تاکید و بیان کرد: دست و پایی که دشمن می زند به دلیل عجز و ناتوانی اش در برخورد با انقلاب اسلامی ایران است و به لطف خدا به اهداف خود برای مقابله با انقلاب اسلامی نرسیده است.

سردار احمدی گفت: در معرکه هفت ساله ای که جریان تکفیری، منطقه را درگیر خود کرده است، جوانان استان قم برای حضور در میدان مقابله با جریان تکفیری حضور بسیار فعالی دارند و در این مساله جزو استان های برتر کشور قرار دارند.      

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم همچنین با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ بر بصیرت افزایی و آگاهی بخشی جامعه تاکید کرد.

وی خطاب به شاعران استان قم خاطرنشان کرد: شعر دارای ارزش و اهمیت بسیار بالایی است و شعرهایی که دارای مفهوم و موضوع مناسب می باشند، تاثیرگذار هستند و شما می توانید در بصیرت افزایی، تحکیم معارف و انقلاب اسلامی نقش داشته باشید.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top