قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290852
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۱۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

اختلاف صهیونیست ها بر سر ترور اسماعیل هنیه

وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی با اشاره به وعده لیبرمن در خصوص اینکه درصورت منصوب شدن در پست وزارت دفاع طی دو روز هنیه مقام ارشد حماس را ترور می کند، بر سر وی فریاد زد که 'وعده حذف هنیه در عرض 48 ساعت چه شد؟'. لیبرمن هم در پاسخ گفت: دقیقا چه همکاری در این زمینه کردید.

به گزارش جماران؛ یسرائیل کاتز وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی با فریاد بر سر اویگدور لیبرمن وزیر دفاع این رژیم از او در مورد وعده اش برای ترور اسماعیل هنیه یکی از رهبران حماس، توضیح خواست.

تارنمای شبکه تلویزیونی آروتز شوا با اشاره به این موضوع افزود: این درگیری در زمان نشست سیاسی امنیتی کابینه در هفته گذشته اتفاق افتاد.

بر اساس گزارش شبکه 'کان 11' رژیم صهیونیستی، پنجشنبه گذشته در این جلسه پرتنش که پس از شلیک 200 موشک از غزه به سمت جنوب اسرائیل شکل گرفت، درگیری های لفظی بین این دو وزیر پیش آمد.

کاتز با اشاره به وعده لیبرمن در خصوص اینکه درصورت منصوب شدن در پست وزارت دفاع طی دو روز هنیه مقام ارشد حماس را ترور می کند، بر سر وی فریاد زد که 'وعده حذف هنیه در عرض 48 ساعت چه شد؟'. لیبرمن هم در پاسخ گفت: دقیقا چه همکاری در این زمینه کردید.

تنش بین وزیر دفاع و وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی نشات گرفته از طرح کاتز برای ایجاد یک جزیره مصنوعی نزدیک غزه است که با مخالفت لیبرمن مواجه شده است.

دفتر وزیر دفاع رژیم صهیونیستی اعلام کرد که آنها در مورد بحث های داخل کابینه اظهار نظر نمی کنند و دفتر کاتز نیز هنوز پاسخی نداده است.

انتهای پیام


+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top