آخرین اخبار

کد خبر: 290952
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

كشف بیش از 20 ميليارد ريال لوازم خانگی احتكار شده در نیشابور

كشف بیش از 20 ميليارد ريال لوازم خانگی احتكار شده در نیشابور

گروه استان ها– خراسان رضوي- فرمانده انتظامي استان از كشف 20 ميليارد ريال انواع لوازم خانگی احتكار شده از يك انبار در سطح شهرستان نیشابور خبر داد.

 

سردار "قادر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دريافت خبري مبني بر احتكار تعداد زیادی انواع لوازم خانگي مورد نياز مردم در انباری در محدوده خيابان عطار، بلافاصله اكيپي از ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان نيشابور موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان نيشابور با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده موفق به شناسایی این انبار شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی با همراهي کارشناسان اداره تعزيرات، صنعت و معدن به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران در بازرسي از این انبار انواع لوازم خانگي شامل 530 دستگاه تلويزيون، 229 دستگاه يخچال، 14 دستگاه ظرفشويي، 6 دستگاه فريزر و 31 دستگاه لباسشويي به ارزش 20 ميليارد ريال را كشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان با اشاره به دستگیری یک متهم و انتقال وی به مراجع قضائی به منظور سیر مراحل قانونی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غيرمجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع رسانی کنند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top