قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290964
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۰:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

طرح تحول نظام سلامت، تلاش در جهت توزیع عادلانه امکانات و تجهیزات پزشکی در اقصی نقاط کشور

معاون درمان وزیر بهداشت در سفر به ایلام مطرح کرد:

طرح تحول نظام سلامت، تلاش در جهت توزیع عادلانه امکانات و تجهیزات پزشکی در اقصی نقاط کشور

 

دکتر جان بابایی در سفر به ایلام و در بازدید از مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) سرابله، گفت: یکی از مزایای طرح تحول نظام سلامت تلاش در جهت توزیع عادلانه امکانات و تجهیزات پزشکی در اقصی نقاط کشور و به ویژه شهرستان های محروم و دورافتاده بود.

به گزارش وبدا، دکتر قاسم جان بابایی اظهار داشت: وزارت بهداشت تلاش کرده تا از ۵ سال گذشته تاکنون، مراکز درمانی کشور را بازسازی، استانداردسازی و تجهیز کند تا مردم دغدغه کمتری برای تامین نیازهای درمانی خود داشته باشند.

وی در ادامه افزود: بازسازی 2650000متر مربع فضای بستری در تمامی بیمارستان های سراسر کشور، توزیع 130 هزار قلم تجهیزات هتلینگ، نوسازی کامل 45 هزار تخت بیمارستانی کشور با استفاده 100 درصدی از تولیدات داخلی و تامین بیش از 75000 قلم تجهیزات پزشکی سرمایه ای برای بیمارستان های موجود و جدیدالاحداث از جمله اقدامات وزارت بهداشت برای ارتقای کیفیت خدمات و افزایش رضایتمندی مردم از حوزه سلامت، بالاخص درمان بوده است.

معاون درمان وزیر بهداشت تصریح کرد: استان ایلام نیز در چارچوب این برنامه از اهداف طرح تحول نظام سلامت بهره مند شد و بسیاری از مراکز درمانی این استان به جدیدترین تجهیزات پزشکی مجهز و کادر پزشکی متخصص استان نیز تامین شد.

وی گفت: مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) شهر سرابله تا پیش از دولت یازدهم از کمترین امکانات و کادر درمانی برخوردار بود که با تلاش های صورت گرفته، در حال حاضر پاسخگوی بخش عمده ای از نیازهای مردم این شهر است.

دکتر جان بابایی در این سفر از بیمارستان 374 تختی در حال احداث استان ایلام بازدید و روند پیشرفت این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد.

وی همچنین با بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام از نزدیک، نحوه ارائه خدمات درمانی به مردم و رضایتمندی آنها را از خدمات دریافتی بررسی کرد.

چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - ١٦:٤٥ / شماره خبر: ١٧٩٩٨٦ / تعداد نمايش: 80

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top