قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 290999
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۰۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

خاطرات آزادگان براي نسل جوان بيان شود - نيازمند وحدت و كنار گذاشتن منافع حزبي هستيم

استاندار قم:

خاطرات آزادگان براي نسل جوان بيان شود/ نيازمند وحدت و كنار گذاشتن منافع حزبي هستيم

استاندار قم با اشاره به مشقت هايي كه بر آزادگان جنگ تحميلي گذشت اظهار داشت: بيان اين خاطرات تاثيرگذاري بيشتري نسبت به بسياري از برنامه هاي فرهنگي بر روي نسل جوان دارد.
به گزارش قم پرس سید مهدی صادقی استاندار قم در نشست صميمي با آزادگان استانداري و بخش هاي تابعه طي سخناني عشق به اسلام و وطن را مهمترين دليل حضور مردم در جبهه هاي نبرد در جنگ هشت ساله ي تحميلي دانست و گفت: اين از خودگذشتگي ها با هيچ گونه حمايت معنوي و مادي قابل جبران نيست.
وي با اشاره به رفتار وحشيانه ي رژيم بعث با اسراي ايراني افزود: برخورد غيرانساني با آزادگان در عراق در شرايطي صورت مي گرفت كه در ايران شاهد رفتار بسيار خوب با اسراي عراقي بوديم.
صادقي با بيان اينكه خاطرات آزادگان و تحمل سختي ها توسط ايشان بايستي به نسل جوان منتقل شود خاطرنشان كرد: بيان اين ايثار و از خودگذشتگي ها به نسل جوان براي ايستادگي در برابر فشارها قوت قلب خواهد داد و از بسياري از كارهاي فرهنگي تاثيرگذارتر است.
نماينده عالي دولت در استان در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه در شرايط حاضر نيازمند اتحاد و همدلي هستيم و رهبر انقلاب نيز مكررا بر اين موضوع تاكيد نموده اند گفت: متاسفانه در چنين شرايطي بعضي افراد و گروه ها منافع خود را دنبال مي كنند و به اسم دلسوزي براي انقلاب در حال ضربه زدن به نظام هستند.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top