قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291120
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

سفرهای استانی، کیفیت ارائه خدمات به مردم را ارتقا می دهد

قائم مقام معاون بهداشت و رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت:

سفرهای استانی، کیفیت ارائه خدمات به مردم را ارتقا می دهد

رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ماحصل سفرهای استانی و دستاوردهای آن از جمله بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت، موجب ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مردم می شود. 

 

به گزارش وبدا، دکتر محمد شریعتی در جریان بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت استان آذربایجان غربی اظهار داشت: مراکز مورد بازدید را به صورت رندم یا با نظر دانشگاه انتخاب نمی کنیم، بلکه با توجه به نظام پایش و ارزشیابی ای که داریم و شاخص ها و ویژگی های خاص، محل های بازدید انتخاب می شوند.

 

 رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت افزود: بدین ترتیب در هنگام نظارت می دانیم مشکلات چیست و کجاست و راه حل ها چگونه باید ارائه شوند. 

وی در خصوص بازدید اخیر از مراکز جامع خدمات سلامت در استان آذربایجان غربی گفت: اقدامات شایسته ای در مراکز انجام شده بود. همچنین برخی مراکز نیاز به اصلاح روش کار داشتند که این مهم نیز، ارائه شد.

 

دکتر شریعتی در ادامه گفت: یکی از مهمترین فواید این سفرها تشریک مساعی، راهنمایی و همفکری است. این بازدیدها نه تنها برای مدیران محلی و ارائه دهندگان خدمت مفید است، بلکه امکان استفاده از تجارب ارائه دهندگان خدمت و مدیران دانشگاه را برای ما فراهم می کند و موجب اصلاح برنامه ها و ارتقای کیفیت خدمات و سلامت مردم می شود.

 

 قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت در ادامه با اشاره به اینکه قبل از سفر به آذربایجان غربی در همایش مشترک بین مرکز مدیریت شبکه و بخش بیمه روستایی سازمان بیمه سلامت که در تبریز برگزار شد، بسیاری از ابهامات، اهداف و برنامه ها مورد بررسی قرار گرفت، افزود: نمایندگان مجلس، مسئولان مرکز مدیریت شبکه و مدیران بخش بیمه روستایی سازمان بیمه سلامت در این همایش شرکت داشتند.

 

 قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت، تصریح کرد: همچنین در این همایش برای مسئولان برنامه پزشک خانواده، بیمه های کشور و مسئولان گسترش شبکه ها در دانشگاه های علوم پزشکی کشور، برنامه هایی ارائه شد. مبحث دوازده گام اجرایی برنامه پزشک خانواده مبتنی بر برنامه ششم توسعه و بحث پرونده الکترونیک سلامت نیز مطرح شد که مورد استقبال قرار گرفت. موضوع پایش الکترونیک، نظام پرداخت جدید سرانه ای تطبیق یافته با عملکرد و موضوعات و مشکلات بین دانشگاه ها و بیمه ها هم، مطرح و از طرف بیمه نیز مباحثی در همایش متقابلا ارائه شد.

 

دکتر شریعتی گفت: این همایش می تواند موجب همفکری و هم عهدی بیمه ها با دانشگاه های علوم پزشکی شود که امیدواریم راهگشای ما در ادامه اجرای برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع بوده و مقدمه ای برای اجرای این برنامه ها در تمام مناطق کشور باشد.

 

 رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، اظهار داشت: بازدید از برنامه خاص بهداشت روان در شهرستان اسکو به همراه مدیرکل دفتر سلامت روان انجام شد. کارهای ارزشمندی در این منطقه انجام شده به خصوص این که در حوزه اجتماعی، ارجاعات اجتماعی راه اندازی شده است.

 

 وی در پایان خاطرنشان کرد: مهمترین موضوعی که در برنامه سلامت روان اسکو مورد توجه قرار گرفت، مشارکت همه دستگاه ها با مدیریت خوب فرماندار آن شهرستان بود./216/205

شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - ١٤:٢٤ / شماره خبر: ١٨٠٠٦١ / تعداد نمايش: 82

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top