قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291169
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰

رهبری حکیمانه رهبر انقلاب مهمترین عامل وحدت کشور - سران خود فروخته اسلامی قافیه بازی را به آمریکا باخته اند

ماموستا شیرزاد ایزدی

ماموستا شیرزاد ایزدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان با اشاره به این که در کنار تحریم های اقتصادی، دشمنان نقشه های دیگری در سر دارند، لذا همه باید هوشیار باشیم، گفت: تشدید تحریم های یکجانبه دشمنان تنها گوشه ای از توطئه های بی شمار آنان علیه نظام اسلامی و مردمی ایران است. دشمن در طول این 4 دهه از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی لحظه ای از دسیسه چینی علیه این نظام و مملکت کوتاه نیامده و نخواهد آمد.

وی عنوان کرد: یکی از دغدغه های دشمنان اسلام به ویژه بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئله انسجام و وحدت ملی در کشور است. این امر تاکنون سبب ناکامی های بسیاری برای دشمنان شده است، لذا در کنار فشارهای اقتصادی، تهاجم و ناتوی فرهنگی نیز در دستور کار بدخواهان و مستکبران است.

این کارشناس اهل سنت در ادامه سخنان خود با اشاره به رفتار دوگانه برخی کشورهای اسلامی در مقابل دشمنان اسلام به ویژه آمریکا، افزود: برخی از کشورهای اسلامی در منطقه قافیه بازی را به کشورهایی همانند آمریکا باخته اند و منابع و سرمایه های ملی خود را در اختیار این دول مستکبر قرار داده اند که این خود برای جهان اسلام نقطه سیاهی محسوب می شود.

وی افزود: اگر کشورهای اسلامی در برابر آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل هم صدا باشند، هیچ قدرتی نمی تواند در برابر جهان اسلام عرض اندام کند، ولی متاسفانه برخی سران خودفروخته در منطقه از این مهم غافلند.

ماموستا ایزدی ادامه داد: دشمنان در طول این سالها توطئه های بسیاری برای ایجاد چند دستگی در کشور داشته اند، ولی به حمد خداوند متعال و با رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری این ترفندها و توطئه های پلید راه به جایی نبرده است، لذا همه مردم به ویژه جوانان باید فریب سخنان دروغین و زرد دشمنان و شبکه های ماهواره ای را نخورند و بدانند که بیگانگان دوستدار آنان نیستند، بلکه به دنبال منزوی و حتی از بین بردن اسلام اند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه هزینه های میلیارد دلاری دشمنان در بحث فرهنگی علیه جهان اسلام با هدف خاصی انجام می شود، گفت: دشمنان و بدخواهان اتحاد و وحدت جهان اسلام با استفاده از دلارهای خود اقدام به تشکیل گروه های تروریستی در منطقه در سال های اخیر نموده اند که نمونه بارز آن تشکیل گروهک تروریستی ـ صهیونیستی داعش و دیگر گروه ها در منطقه خاورمیانه است.

ماموستا ایزدی با تاکید بر اینکه امنیت اولین و اصلی ترین نیاز جامعه بشری است، اظهار داشت: همین امنیت حاکم در کشور با وجود نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی باعث شده است که مرزهای ایران به مانند دژی مستحکم در برابر گروهک های تروریستی قرار بگیرد.

وی در پایان به نقش روحانیون در بصیرت افزایی جامعه اشاره کرد و گفت: روحانیون و علما و مبلغین دینی در جامعه علاوه بر نقش تبلیغی خود در ترویج اسلام باید جامعه را نسبت به توطئه های دشمنان هوشیار و بیدار سازند و خوشبختانه علما و روحانیون توانسته اند که با روشنگری از ایجاد چند دستگی در جامعه جلوگیری کنند.

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top