قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291208
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۲۲:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

آغاز ثبت‌نام دوره‌های آموزشی فضای سبز از نیمه نخست شهریور

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از آغاز ثبت‌نام دوره‌های آموزشی فضای سبز از نیمه نخست شهریور خبر داد.به گزارش قم پرس؛ پیام جوادیان با اشاره به ارائه آموزش‌های شهروندی با شهروندان در حوزه فضای سبز، اظهار کرد: تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای منعقد شده و آموزش‌های مختلفی در خصوص بخش‌های مختلف فضای سبز ارائه می‌شود که این آموزش‌ها هم جنبه تخصصی گیاهان دارد و هم مباحث شهروندی را شامل می‌شود.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم کاشت و پرورش قارچ، فضای سبز عمودی، گل‌های فصلی، آشنایی با آفات و آسیب‌های گیاهان آپارتمانی و... را از عناوین این دوره‌ها دانست و افزود: 15 عنوان دوره آموزشی برای شهروندان پیش‌بینی شده و اولویت ما آموزش فرهنگ شهروندی با اولویت حفظ و نگهداری فضای سبز شهری است.
جوادیان با بیان اینکه از نیمه اول شهریورماه ثبت‌نام اینترنتی از شهروندان برای این دوره‌های آموزشی آغاز خواهد شد، اظهار کرد: این دوره‌ها برای شهروندان رایگان است و از برخی از این دوره‌ها حتی شهروندان می‌توانند درآمدزایی نیز داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه سال گذشته نیز دوره‌های آموزش شهروندی در عناوین مختلفی برای شهروندان برگزار شد، گفت: خوشبختانه با گسترش اقدامات فرهنگ‌سازی و ارائه آموزش به شهروندان شاهد مشارکت بیشتری از شهروندان در حفظ و نگهداری فضای سبز هستیم.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
64

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top