قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291211
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

راه اندازی سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته

مدیرکل دفتر ارتقای سلامت معاونت پرستاری وزارت بهداشت خبر داد:

راه اندازی سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته

مدیرکل دفتر ارتقای سلامت معاونت پرستاری وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت جمع آوری اطلاعات ضروری فارغ التحصیلان رشته های پرستاری و وابسته مانند اتاق عمل، هوشبری و فوریت های پزشکی، از راه اندازی سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته خبر داد.

 

به گزارش وبدا، احمد نجاتیان در نشست سراسری شوراهای هماهنگی پرستاری کشور، با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر آمار دقیقی از پرستاران شاغل و کمبود نیروی پرستاری مورد نیاز در کشور وجود ندارد و این سامانه علاوه بر ثبت دقیق اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته، منبع بسیار خوبی برای برنامه ریزی ها و سیاستگذاری های آینده حوزه سلامت است.

 

وی تصریح کرد: سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته تا مهرماه به صورت آزمایشی در چند دانشگاه علوم پزشکی اجرا می شود و از مهر تا بهمن ماه امسال، تمامی پرستاران در این سامانه ثبت نام می کنند.

 

مدیرکل دفتر ارتقای سلامت معاونت پرستاری وزارت بهداشت افزود: در این سامانه، اطلاعات جمعیت شناختی، مدرک تحصیلی، وضعیت اشتغال و بازنشستگی و سوابق بیمه و خدمت پرستاران به صورت خوداظهاری اخذ و سپس با سامانه های مختلف از جمله سامانه اطلاعات دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان نظام پرستاری، راستی آزمایی می شود.

 

نجاتیان در پایان یادآور شد: پرستاران پس از ثبت نام در سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته، کد رهگیری دریافت می کنند و این سامانه، مبنای صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران خواهد بود./206

دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧ - ١٤:٢٨ / شماره خبر: ١٨٠١٣٦ / تعداد نمايش: 103

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top