قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291241
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

قرائت دعای عرفه در 16 بقعه متبرکه استان قم

قم پرس ؛ حجت الاسلام والمسلمین یوسف احمدی با اشاره به فرا رسیدن روز عرفه و عید سعید قربان و برنامه‌های بقاع متبرکه استان برای این دو مناسب اظهار کرد: مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه و اقامه نماز عید قربان، از جمله این برنامه‌ها هستند در ادامه نیز شاهد برگزاری برنامه‌های ویژه دهه ولایت در امکان مقدسه قم خواهیم بود.

قرائت دعای عرفه در 3 بقعه ناحیه یک قم
وی افزود: بر این اساس در سه بقعه متبرکه شاخص ناحیه یک شهرستان قم، مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان قم با بیان اینکه حرم‌های مطهر امامزادگان شاه سید علی(ع)، علی بن جعفر(ع) و موسی مبرقع(ع) برای این منظور در نظر گرفته شده‌اند گفت: نماز عید هم در آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) و از ساعت 7 صبح روز چهارشنبه 31 مردادماه اقامه می‌شود.

7 بقعه ناحیه دو شهرستان قم میزبان مراسم قرائت دعای عرفه
احمدی خاطرنشان کرد: در هفت بقعه متبرکه ناحیه دو اوقاف شهرستان قم، مراسم قرائت دعای عرفه تدارک دیده شده است.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان قم با بیان اینکه این هفت بقعه شامل آستان مقدس امامزادگان جعفر شهید(ع)، ابراهیم و محمد(ع)، سید معصوم(ع)، جمال‌الدین(ع)، احمد(ع)، عبدالله(ع) قلعه چم و خدیجه خاتون(س) هستند گفت: این مراسم از حوالی ساعت 16 آغاز می‌شود و تا ساعت 19 ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: همچنین نماز عید سعید قربان هم در همه این بقاع به جز حرم مطهر امامزادگان احمد(ع) و خدیجه خاتون(س) اقامه می‌شود.

قرائت دعای عرفه در 5 بقعه شاخص بخش کهک
احمدی با اشاره به اینکه مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه در پنج بقعه شاخص بخش کهک تدارک دیده شده است عنوان کرد: آستان مقدس امامزادگان هادی(ع) روستای وشنوه، عباس(ع) روستای ورجان، نورعلی(ع) روستای کرمجگان، اسماعیل(ع) و محسن(ع) روستای قبادبزن برای این منظور در نظر گرفته شده‌اند و مراسم قرائت دعای عرفه از ساعت 16 روز سه‌شنبه 30 مرداد در این پنج بقعه آغاز می‌شود.
وی گفت: نماز عید سعید قربان هم در همه این بقاع به جز آستان مقدس امامزاده محسن(ع) اقامه می‌شود.

دعای عرفه در آستان امامزاده جعفر شهید(ع) قرائت می‌شود
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان قم به برگزاری مراسم قرائت دعای عرفه در بقاع شاخص استان اشاره کرد و افزود: دعای عرفه در آستان امامزاده جعفر شهید(ع) قرائت می‌شود.
وی ادامه داد: این مراسم از ساعت 16 روز سه‌شنبه 30 مردادماه در حرم مطهر آغاز می‌شود و حاج حسن حیدرزاده مداح مشهور استان قم، در آستان مقدس امامزاده جعفر شهید(ع) به قرائت دعای عرفه می‌پردازد.
احمدی افزود: قرار است نماز عید سعید قربان هم از ساعت 7 روز چهارشنبه 31 مردادماه در آستان امامزاده جعفر شهید(ع) اقامه شود.

قرائت دعای عرفه در آستان امامزاده سید علی(ع) با نوای حجت‌الاسلام شاطری
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف استان قم تصریح کرد: مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه در آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) برگزار خواهد شد؛ مراسم مذکور از ساعت 16:30 روز سه‌شنبه 30 مردادماه در این مکان مقدس آغاز می‌شود. همچنین قرار است نماز عید سعید قربان هم چهارشنبه ساعت 7 صبح در این حرم مطهر اقامه شود.
وی با بیان اینکه بقاع متبرکه خلجستان هم میزبان مراسم قرائت دعای عرفه هستند گفت: اطلاع رسانی در مورد برنامه های دهه ولایت نیز به زودی از طریق روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم صورت می گیرد.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top