قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291276
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

طب کشور سرآمد است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه طب و پزشکی در کشور پیشرفت های قابل توجهی داشته و سرآمد است و بی نیازی از اعزام بیماران به خارج از کشور، یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

به گزارش وبدا، دکتر علی نوبخت حقیقی در مراسم گرامیداشت جایگاه ارزشمند پزشکان، اظهار داشت: موهبت الهی نصیب و شامل حال پزشکان شده که به این لباس ملبس شده اند و باید قداست این حرفه حفظ شده و دیگران نیز به این حرفه ارزشمند، احترام بگذارند.

وی تصریح کرد: با تلاش ها و خدمات هزاران پزشک که به تربیت نیروی انسانی، آموزش و ارائه خدمات به بیماران پرداختند، جایگاه پزشکی کشور بسیار والا است.

دکتر نوبخت با بیان اینکه افراد بزرگی در حوزه پزشکی فعالیت دارند، افزود: جامعه پزشکی در طول دوران انقلاب اسلامی خدمات شایانی را ارائه داد. برای مثال در طول 8 سال دفاع مقدس، 100 هزار عمل جراحی به صورت رایگان توسط جامعه پزشکی انجام شد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: روز پزشک فقط محدود به یک روز خاص در طول سال نیست، بلکه هر روز، روز پزشک است و خوشبختانه در حوزه پزشکی، همیشه اتحاد خوبی بین جامعه پزشکی وجود داشته و امروز با توجه به شرایط دشوار کشور، این اتحاد ضروری است و باید با همکاری و همفکری، بار عظیم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را بر دوش بکشیم و تحریم ها را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی ضمن انتقاد از برخی برنامه های تلویزیونی، گفت: هدف برخی افراد و برنامه ها در رسانه ملی، تخریب جامعه پزشکی و مخدوش کردن اذهان عمومی نسبت به این قشر ارزشمند است بنابراین برای ساخت برنامه های تلویزیونی با موضوع پزشکی حتما باید از نظرات وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی، استفاده شود.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در پایان اظهار داشت: در ظاهر عنوان می کنند که دارو و تجهیزات پزشکی مشمول تحریم نمی شود، اما واقعیت این است که وقتی نمی توان نقل و انتقال مالی انجام داد، در عمل، تحریم هستیم. بنابراین با همکاری، اتحاد و همفکری در این زمینه نباید اجازه دهیم که مردم نگران شده و بیماران سرگردان شوند./206

سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧ - ١١:٢٢ / شماره خبر: ١٨٠١٦٤ / تعداد نمايش: 139

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 1

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top