آخرین اخبار

کد خبر: 291321
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف محموله میلیاردی لوازم یدکی قاچاق در قم

کشف محموله میلیاردی لوازم یدکی قاچاق در قم

گروه استان ها-قم-رئیس پلیس آگاهی استان از کشف محموله 3 میلیارد و 300 میلیون ریالی لوازم یدکی قاچاق در قم خبر داد.

 

 

سرهنگ "احمد کرمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه راننده يک دستگاه کاميون کشنده قصد دارد محموله قاچاق لوازم یدکی را از یک استان جنوبی و با عبور از محور مواصلاتی "قم - تهران" منتقل کند، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران آگاهی این استان قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی، کارآگاهان به محل های مورد نظر اعزام و پس از کنترل تردد خودروهای عبوری، سرانجام کاميون مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: بنا به اظهارات راننده کامیون، خودرو حامل لوازم یدکی از گمرک به مقصد تهران است بر همین اساس وی، يک فقره بارنامه انواع لوازم و قطعات يدکي وسائل نقليه و همچنين يک برگ تصوير پروانه حمل کالا و تصوير يک برگ توزين را به کارآگاهان ارائه کرد.

سرهنگ کرمی خاطرنشان کرد: با راهنمایی راننده، صاحب کالا شناسایی و با حضور وي کانتينر تخليه شده و با شمارش کالاها و ارسال نمونه به گمرک قم مشخص شد بخشی از کالاها شامل لوازم یدکی از جمله "بلبرينگ، تسمه تايم، هندل، واشر اگزوز" به ارزش 3 میلیارد و 300 میلیون ریال با اسناد مورد نظر مطابقت ندارد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم در خاتمه گفت: متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top