قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291358
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۴۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

96درصد از خاک سوریه در کنترل ارتش است

العالم-سوریه

به گزارش روسیا الیوم، نبنزیا که در جلسه شورای امنیت سخن می گفت، تاکید کرد: بیش از یکهزار و 400 شهر و شهرک در سوریه نیز از اشغال تروریست ها آزاد شده است.

وی افزایش هسته های خفته گروهک های تروریستی در سوریه را دور از انتظار ندانست و افزود: عناصر داعش از تمامی ابزارها در فعالیت های تروریستی خود استفاده کرده و در این راستا از هیچ اقدامی از جمله سرباز گیری از کودکان 12 سال نیز دریغ نکردند.

نبنزیا ضمن استقبال از گزارش 'انتونیو گوترش' دبیرکل سازمان ملل متحد درخصوص تهدید گروهک تروریستی داعش علیه امنیت و صلح جهانی گفت: این مساله نشان از اعتراف به پیروزی های نظامی ارتش سوریه در مبارزه با تروریسم دارد.

وی بار دیگر تاکید کرد، شواهد و مدارک موثقی در دست است که نشان می دهد گروهک تروریستی داعش به کمک برخی گروه ها و حتی با حمایت برخی دستگاه های اطلاعاتی خارجی، به سلاح هایی مجهز شده است که از بیرون از خاک سوریه وارد این کشور شد.

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد هشدار داد: شواهد نشان می دهد که گروه تروریستی القاعده جای داعش را برای به شکست کشاندن راه حل سیاسی بحران سوریه می گیرد.

نبنزیا اظهار کرد: کاهش فعالیت داعش موجب افزایش تحرک القاعده شده است، گروهی که تامین مالی ماهانه آن حدود 20 تا 40 میلیون دلار است.

وی گفت: گروهک القاعده، در حال تقویت روابط خود با شاخه هایش در شمال افریقا است و تلاش می کند، با کارهای غیر قانونی، اقتصاد این منطقه را قبضه کند.

این گروهک در شرکت های هلدینگ و در بخش کشاوزی کشورهای شمال آفریقا سرمایه گذاری قابل توجهی کرده است.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top