قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291390
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

پیشگامی و نقش حمایتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اجرای مصوبات کلان منطقه ای

معاون بهداشت وزارت بهداشت در اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه ۵ کشور:

پیشگامی و نقش حمایتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اجرای مصوبات کلان منطقه ای

اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور، با حضور دکتر «رییسی» معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد.

به گزارش وبدا، دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت و نماینده وزیر بهداشت در ستاد تحول سلامت در کلان منطقه پنج کشور، گفت: یکی از ماموریت هایی که به عهده کلان منطقه ها گذاشته شده، مدیریت منابع و مصارف است که کلان منطقه پنج از همان ابتدای کار، به صورت جدی فعالیت در این زمینه را آغاز کرد و اقدامات خوبی در این کلان منطقه اجرا شده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از مصوبات و پیشنهاداتی که در کلان منطقه پنج کشور ارائه شده، مورد تایید ستاد تحول کشوری قرار گرفته است، افزود: این مصوبات از برنامه های اصلی ستاد تحول بوده و نتایج خوبی از آن به دست آمده است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به اجرایی شدن مصوبات پیشنهادی کلان منطقه پنج کشور، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز دو نقش خوب و مهم را در این زمینه ایفا می کند؛ نخست اینکه در اجرای مصوبات و برنامه ها پیشقدم می شود و دوم اینکه برای سایر دانشگاه ها نقش حمایتی دارد تا آنها بتوانند شیوه نامه ها و مصوبات کلان منطقه پنج کشور و ستاد تحول کشوری را به خوبی اجرا کنند.

دکتر رییسی با اشاره به مضاعف شدن تلاش های وزارت بهداشت، با توجه به شرایط موجود کشور و پیگیری مداوم مسائل و مشکلات از سوی وزیر بهداشت و معاونان وزارت بهداشت، از روسا و مسوولان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور خواست تا با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های موجود، اولویت های مطرح شده را با جدیت دنبال کنند.

تاکید رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر شناسایی مسایل مشترک بین دانشگاه های کلان منطقه پنج کشور

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز از پیش بینی نشست روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور با وزیر بهداشت در شهریور سال جاری خبر داد و گفت: در این نشست گزارشی از فعالیت ها و اقدامات کلان منطقه پنج کشور به وزیر بهداشت ارائه خواهد شد.

دکتر علی بهادر با اشاره به ماموریت های محول شده به هر کدام از دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور، افزود: در مورد مسائل کلان منطقه باید موضوعات مشترک بین دانشگاه ها مشخص شود و پروژه های مشترک و مناسب برای کلان منطقه پنج را شناسایی کرده و با کمک همدیگر، آنها را پیش ببریم.

در این نشست، روسای دانشگاه ها و دانشکده های کلان منطقه پنج کشور، گزارشی از فعالیت های خود در زمینه طرح تحول نظام سلامت و مدیریت صحیح هزینه ها ارائه کردند./206

پنج شنبه ١ شهريور ١٣٩٧ - ١٠:٣٠ / شماره خبر: ١٨٠٢١٣ / تعداد نمايش: 202

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top