قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291426
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۱۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

اتصال بلوار فردوسی به ریل راه‌آهن در منطقه 4

شهردار منطقه چهار قم با تاکید بر اینکه در فاز بعدی پروژه بلوار فردوسی اقدامات عمرانی حدفاصل میدان نماز تا ریل راه‌آهن در حال انجام است، گفت: این مسیر نیز در مراحل پایانی به سر می‌برد که در این صورت بلوار فردوسی به طول 800 متر حدفاصل بلوار جمهوری تا ریل راه‌آهن در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.به گزارش قم پرس؛ مجید متین‌فر با بیان اینکه منطقه چهار در جنوب شهر قم 2 هزار و 900 هکتار وسعت دارد، اظهار کرد: جمعیت این منطقه 160 هزار نفر بوده که در سال 1370 تاسیس شده است.
شهردار منطقه چهار قم با بیان اینکه در ابتدا محدوده جمکران و پردیسان نیز جزو این منطقه بوده و در سال 89 این محدوده‌ها از شهرداری منطقه چهار جدا شدند، تصریح کرد: منطقه چهار از سمت شرق به جمکران از سمت جنوب به جاده اصفهان و همچنین رودخانه و ریل راه‌آهن منتهی می‌شود، بلوارمین، بلوار شهید صدوقی، فردوسی، غدیر و... از جمله بلوارهای مهم ترافیکی این منطقه هستند.
متین فر با تاکید بر اینکه این منطقه به دلیل ظرفیت‌های بالقوه اقتصادی و سرمایه‌گذاری که دارد در سال‌های اخیر در معرض اجرای پروژه‌های ویژه شهرداری قم بوده است، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های شهرداری در این منطقه احداث باغ کوهستان شامل محدوده هزارهکتاری تفریحی، گردشگری از میدان مفید، بوستان کوثر، باغ پرندگان، بوستان شهدای گمنام و زائر و فضای سبز محدوده کوه خضرنبی(ع) و دوبرادران است.
وی با اشاره به پروژه‌های مهم شهرداری منطقه چهار، تصریح کرد: بلوار فردوسی یکی از پروژه‌های کلیدی منطقه است که ادامه آن در مناطق دو و پنج نیز پیگیری می‌شود و بخشی از آن حدفاصل بلوار شهید صدوقی و بلوار جمهوری سال گذشته آماده افتتاح شد.
شهردار منطقه چهار قم با تاکید بر اینکه در فاز بعدی این پروژه اقدامات عمرانی حدفاصل میدان نماز تا ریل راه‌آهن در حال انجام است، گفت: این مسیر نیز در مراحل پایانی به سر می‌برد که در این صورت بلوار فردوسی به طول 800 متر حدفاصل بلوار جمهوری تا ریل راه‌آهن در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
86

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top