قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291544
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

برون سپاری خدمات کمیته امداد امام(ره) با جدیت پیگیری شود

استاندار قم:

برون سپاری خدمات کمیته امداد امام(ره) با جدیت پیگیری شود

استاندار قم گفت: برون سپاری خدمات ارائه شده به مددجویان در کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام بسیار مناسبی است که باید با جدیت پیگیری شود.
به گزارش قم پرس، سید مهدی صادقی استاندار قم در بازدید از مراکز برون سپاری خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم گفت: این طرح جدید که به صورت پایلوت در قم اجرا می شود، علاوه بر کاهش هزینه ها، کیفیت ارائه خدمات به مددجویان را نیز به شکل محسوسی ارتقاء بخشیده است.
وی با اشاره به ارائه خدمات مددکاری، کاریابی و مشاوره ای در دو مرکز برون سپاری خدمات کمیته امداد امام(ره) خاطرنشان کرد: در این مراکز، فعالیت ها به صورت تخصصی پیگیری شده و مورد استقبال بسیار خوبی نیز قرار گرفته اند.
استاندار قم با اشاره به ارائه خدمات مشاوره شغلی به مددجویان کمیته امداد امام(ره)، بر ضرورت افزایش اشتغالزایی در میان مددجویان تأکید کرد و گفت: یکی از وظایف اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) توانمندسازی افراد تحت پوشش است که باید هرچه بیشتر و بهتر گسترش یابد.
وی در پایان همکاری بانک های عامل در ارائه تسهیلات اشتغالزایی به ویژه به مددجویان کمیته امداد امام(ره) را ضروری دانست و گفت: انتظار از بانک ها بسیار فراتر از وضع موجود است و امیدواریم با همکاری بیشتر، برنامه ریزی ها برای اشتغالزایی در استان قم با تأخیر مواجه نشود.
لازم به ذکر است در راستای مردمی کردن ساختار سازمانی و اداری کمیته امداد امام خمینی(ره)، برای نخستین بار در کشور، صد درصد خدمات مشاوره ای و 30 درصد خدمات مددکاری کمیته امداد قم برون سپاری شد‌ه است.
در حال حاضر حدود 35 هزار نفر از جمعیت استان قم تحو پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم هستند که از خدمات گوناگون معیشتی، درمانی، فرهنگی و اشتغالزایی بهره مند می شوند.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top