قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291547
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

دومین مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر علوم پزشکی برگزار شد

دومین مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر علوم پزشکی برگزار شد

مراسم اختتامیه ۴ رشته ورزشی دو و میدانی، تیراندازی، تنیس روی میز و بدمینتون سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور دانشجویان، ورزشکاران و مدیران اجرایی المپیاد در سالن شهید شایانمهر تبریز برگزار شد.

به گزارش وبدا، در این مراسم که با حضور دانشجویان، ورزشکاران، مدیران اجرایی سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی و خانواده‌های دانشجویان برگزار شد، ورزشکاران و تیم‌های برتر و مدال‌آور این چهار رشته معرفی شدند.

بنابر این گزارش، اولین بخش این مراسم به اهدای مدال برندگان رشته دو ومیدانی اختصاص داشت. دبیر انجمن رشته دو ومیدانی سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی با ارائه گزارش اجمالی در این خصوص گفت: مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به خاطر میزبانی و برگزاری مطلوب این دوره از مسابقات، شایسته تقدیر هستند. در این دوره همچنین داوران بین‌المللی، کشوری و استانی متعددی ما را همراهی کردند که از همه این عزیزان قدردانی می شود. 

علی مرتضوی در ادامه با بیان اینکه مسابقات دو ومیدانی طی ۳ روز در دو ورزشگاه تختی و یادگار امام انجام گرفت، افزود: در این دوره از مسابقات، ۲۱۰ دانشجوی ورزشکار در قالب ۴۵ تیم شرکت داشتند که بیشترین تعداد شرکت کنندگان به ماده دو ۱۰۰ متر سرعت با ۵۶ شرکت کننده اختصاص داشت.

وی ادامه داد: در پایان این دوره، دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مجموع با ۱۱۱ امتیاز، دانشگاه علوم پزشکی همدان با ۵۵ امتیاز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ۵۳ امتیاز به ترتیب عناوین اول، دوم و سوم مسابقات رشته دو ومیدانی را از آن خود کردند.

در بخش دوم این مراسم، مدال‌های رشته تیراندازی در چهار ماده تفنگ انفرادی، تفنگ تیمی، تپانچه انفرادی و تپانچه تیمی اهدا و کاپ قهرمانی رشته تیراندازی به تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اهدا شد.  

سومین بخش مراسم به معرفی برندگان تنیس روی میز و اهدای مدال‌های ورزشکاران این رشته اختصاص داشت. دبیر انجمن تنیس روی میز سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در این مراسم با اشاره به حضور ورزشکاران ۱۶ دانشگاه علوم پزشکی در ماده تیمی رشته تنیس روی میز این دوره از مسابقات اظهار داشت: پس از انجام ۳۵ مسابقه تیمی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقام نخست، دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقام دوم و دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مشترکا مقام سوم این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند.

حسین کریم پور ادامه داد: در ماده انفرادی تنیس روی میز نیز ۷۲ ورزشکار از ۲۵ دانشگاه شرکت داشتند که احسان نظری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مقام اول، احمد حبیبی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقام دوم و حجت بوژمهرانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد و معین اخگری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

وی در ادامه افزود: در ماده دوبل تنیس روی میز نیز ۲۷ مسابقه تیمی انجام و ورزشکارانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی و شیراز به ترتیب، عناوین اول و دوم را بدست آوردند.

بخش پایانی دومین آیین اختتامیه سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی نیز به اهدای مدال برندگان و مدال‌آوران رشته بدمینتون تعلق داشت. مسئول انجمن بدمینتون قبل از اهدای مدال‌ها با ارائه گزارشی در این خصوص پرداخت و گفت: در این دوره ۱۶ تیم دسته اول در قالب ۴ گروه تقسیم بندی شدند که در نهایت تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام نخست، تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام دوم و تیم‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و مشهد مشترکا مقام سوم را از آن خود کردند. 

مرتضی چراغچی با اشاره به حضور ۳۸ شرکت کننده در ماده انفرادی بدمینتون افزود: در این ماده نیز ورزشکارانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی قم و مشهد به مقام‌های اول و دوم دست یافتند و ورزشکاران دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و بم مشترکا سوم شدند.

وی اضافه کرد: در مسابقات دو نفره بدمینتون نیز ۲۴ تیم دو نفره حضور داشتند که تیم های دو نفره دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز و اصفهان اول و دوم شدند و تیم‌های دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و کاشان مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

مسئول انجمن بدمینتون در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه این دوره از مسابقات از سطح مطلوبی برخوردار بود، خاطرنشان کرد: در این دوره شاهد ظهور پدیده‌های خوبی در رشته بدمینتون بودیم.

گفتنی است، علاقمندان می توانند برای کسب اطلاع از نتایج این مسابقات به نشانی اینترنتی http://yon.ir/V0UeO مراجعه کنند./224/205

سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧ - ١١:٣٦ / شماره خبر: ١٨٠٤٣٣ / تعداد نمايش: 50

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top