کد خبر: 291557
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۷:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

همدلي مسئولان و مردم دشمن را نااميد مي كند

استاندار قم:

همدلي مسئولان و مردم دشمن را نااميد مي كند

استاندار قم با بيان اينكه در شرايط حاضر يكپارچگي همه ي گروه هاي سياسي جهت مقابله با توطئه هاي دشمنان امري ضروري است اظهار داشت: همدلي مسئولان و مردم دشمن را نااميد مي كند.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم سيد مهدي صادقي استاندار قم در جلسه شوراي اداري استان قم كه پيش از ظهر امروز در تالار معصوميه فرمانداري قم برگزار شد طي سخناني شفافیت و پاسخگويي را دو عنصر ضروري براي کارآمدی سازمان ها و نهادهاي دولتي دانست.
استاندار قم با بيان اينكه اعتماد مردم به مسئولان استاني درسلسله مراتب اعتماد عمومی باعث رشد و ترقی و افزایش اعتماد به دولت و نظام خواهد شد افزود: مديران دستگاه هاي دولتي بايستي براي جلب رضايتمندي مردم تلاش نموده و در اين راستا با رسانه ها و مردم به صورت شفاف عملكرد خود را در ميان بگذارند.

صادقي در ادامه با اشاره به خروج آمریکا از برجام، و بوجود آمدن شرايط پيچيده ي بين المللي اظهار داشت: اگر بتوانیم مشکلات درونی خود در عرصه های مختلف را حل کنیم دشمن از كار خود پشيمان و مايوس خواهد شد.

نماينده عالي دولت در استان بيان داشت: تنها زمانی می توانیم با کمترین هزینه به موفقیت برسیم که همدلی بین گروه هاي مختلف ايجاد شود.
وی در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه به منظور افزایش بهره‌وری نمی‌توانیم صرفا به منابع نگاه کنیم گفت: اگر نگاه مدیریت بهینه در رفتار و فعالیت ها حاکم شوند میتوانیم با جلوگیری از هدررفت منابع، به پیشرفت بیشتر در زمينه هاي مختلف دست يابيم.

صادقي همچنين به سفرهاي مدیران به بخش هاي استان اشاره و خاطرنشان كرد: بخشداران باید از فعالیت و حضور مدیران دستگاه‌ها مطلع باشند تا بتوانند زمینه‌های فعالیت را به شکل بهتری فراهم کنند.

وی در پايان با اشاره به بهره برداري از 181 پروژه بالغ بر 471 میلیارد تومان در هفته دولت بیان کرد: در چند سال اخیر نيز 1048 پروژه و با مبلغ حداقل 2399 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.
مهرداد غضنفری امرايي معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم نيز در اين جلسه با بيان اينكه بهره برداری پروژه های عمرانی باعث ایجاد امید در جامعه می شود اظهار داشت: طي يك سال گذشته در مناسبت های مختلف، شاهد بهره برداري از پروژه های مختلف بوده ایم که امیدواریم این پروژه ها توسعه هرچه بیشتر استان را نیز در پي داشته باشند.
غضنفری با بيان اينكه حجم عظیمی از اعتبارات جهت تكميل پروژه هاي دولتي، متمرکز است، تخصيص سهم استان قم را نیازمند تلاش مجدانه مدیران دانست و افزود: یکی از شاخص‌های ارزیابی‌های مدیران نیز از سوی استانداری تلاش هرچه بیشتر در این زمینه است.
در اين مراسم با اهداي لوح تقدير از مديران برتر دستگاه هاي اجرايي قدرداني بعمل آمد.
در ابتداي اين جلسه نيز مدير كل آموزش و پرورش استان قم گزارشي از فعاليت هاي اين سازمان در سال 96 و نيز برنامه هاي سال 97 آموزش و پرورش استان ارائه داد.

 


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top