قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291584
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

فارغ التحصیلی ۶۶ هزار نفر در رشته های مختلف از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ۶۰ سال گذشته

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سومین آیین دانش آموختگی عنوان کرد:

فارغ التحصیلی ۶۶ هزار نفر در رشته های مختلف از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ۶۰ سال گذشته

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: تربیت هشت هزار متخصص و فوق تخصص و هزار نفر PHD از دستاوردهای بزرگ دانشگاه شهید بهشتی است. 

 

به گزارش وبدا، دکتر محمد آقاجانی در سومین آیین دانش آموختگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، خطاب به دانش آموختگان افزود: کسب این موفقیت دو روی صحنه دارد؛ یک روی این صحنه شما و اساتید هستید. اساتیدی که راه سخت را بر شما هموار کردند و از هیچ تلاشی برای انتقال دانش فروگذاری نکردند. اما در پشت این صحنه، پدر و مادر شما هستند که با حمایت و ایثار خود زمینه پیشرفت و شکوفایی شما را فراهم کردند.      

 

وی با تاکید بر اینکه با پیشتیبانی این دو صحنه موفقیت دانش آموختگان رقم خورده است، اظهار داشت: همه اینها موجب شده تا شما به اخلاق حرفه ای مجهز و برای خدمت رسانی در حوزه سلامت کشور آماده شوید.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به خاطرات فارغ التحصیلان، تصریح کرد: دریایی از خاطره پشت سر همه شماست که شیرینی های آن بیشتر از تلخی هاست و حالا پیش روی شما آینده حرفه ای درخشانی خواهد بود.

 

وی از فارغ التحصیلی ۶۶ هزار نفر در رشته های مختلف و از زمان تاسیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تا کنون در ۶۰ سال گذشته خبر داد و گفت: در سال ۱۳۴۸ نخستین پزشک در رشته پزشکی و در سال ۱۳۵۰ اولین دندانپزشک از دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه فارغ التحصیل شدند، این آمارها درحالی است که به طور کلی ۱۰ هزار پزشک، دندانپزشک و داروساز در دوره های مختلف از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. 

 

دکتر آقاجانی با بیان اینکه تربیت هشت هزار متخصص و فوق تخصص و هزار نفر  PHD از دستاوردهای بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است، افزود: آمارها بیانگر نقش مهم خانواده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظام سلامت ایران است.

 

وی اظهار کرد: رد پای درخشان تمامی اساتید و فارغ التحصیلان این دانشگاه در تمام کشور قابل مشاهده است درحالی که هم اکنون نیز ۱۴ هزار دانشجو در ۲۵۰ رشته در حال تحصیل هستند.

 

دکتر آقاجانی افزود: دانشجویان دانشگاه در تولید دانش و در ادامه تربیت اساتید در کشور نیز نقش مهمی دارند. از سوی دیگر در آخرین رتبه بندی دانشگاه ها، دانشگاه شهید بهشتی رتبه برتر را به خود اختصاص داد. 

 

وی همچنین از کسب رتبه نخست دانشگاه در حوزه پژوهش و تحقیق در کشور خبر داد و گفت: ارتقای کیفیت آموزش، حاکمیت آکادمیک، آموزش خدمت محور و اصلاحات در رشته های پزشکی از جمله اقدامات در دستور کار دانشگاه شهید بهشتی محسوب می شود.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان فعالیت های امور دانشجویی و فرهنگی تصریح کرد: با همکاری دانشجویان در یک سال اخیر، ۳۵ انجمن علمی و دانشجویی راه اندازی شده که بیش از هزار دانشجو در آنها عضو هستند.علاوه بر این کانون ها و انجمن های دانشجویی دیگری نیز فعال هستند.

 

دکتر آقاجانی با آرزوی موفقیت روزافزون برای تمامی دانش آموختگان اظهارامیدواری کرد: فارغ التحصیلانی که جذب بازار کار می شوند یا آنهایی که قصد ادامه تحصیل دارند، همگی موفق باشند و برای گروه دوم آرزو می کنیم که در آنان را بار دیگر در دانشگاه و در مقاطع بالاتر تحصیلی ببینیم./124/205

سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧ - ١٥:٥٣ / شماره خبر: ١٨٠٤٥٩ / تعداد نمايش: 90

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top