قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291620
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۰:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

اصحاب رسانه باید پیگیر زمینه هوشمند‌سازی ارائه خدمات دستگاه‌های دولتی به مردم باشند

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان قم گفت: باید اصحاب رسانه پیگیری زیادی در زمینه هوشمند‌سازی ارائه خدمات دستگاه‌های دولتی به مردم داشته باشند.به گزارش قم پرس؛ سید حسن هانی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری برای ایجاد شهر هوشمند در قم با اشاره به لزوم ارائه خدمات غیرحضوری به مردم، اظهار کرد: باید براساس برنامه ششم توسعه هر سال 12.5 درصد از مراجعات مردم به سازمان‌ها کاسته شود و این مساله تنها با ارائه خدمات غیرحضوری ممکن است.
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان قم ادامه داد: تاکنون شهر قم به صورت مناسب اداره نشده و خدمات به صورت شایسته در اختیار مردم قرار نگرفته است، در این راستا باید شهر به صورت هوشمند اداره شود و فناوری اطلاعات در این زمینه رکن اصلی است.
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان قم افزود: ریزترین اطلاعات با سامانه‌ها در حال جمع آوری و تحلیل است، اکنون بسیاری از اقدامات همچون کنترل ترافیک، آبیاری و هدایت خودروها به صورت سنتی انجام می‌شود، در حالی که لازم است از فناوری جدید برای بهبود این فرآیندها استفاده شود.
هانی تعداد تراکنش‌های روزانه بانکی را 50 میلیون تراکنش دانست و تصریح کرد: این تراکنش‌ها از تعداد سفرها و مصرف سوخت کاست، تسری چنین خدماتی به بخش‌های دیگر موجب افزایش کیفیت زندگی می‌شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید اصحاب رسانه پیگیری زیادی در زمینه هوشمند‌سازی ارائه خدمات دستگاه‌های دولتی به مردم داشته باشند.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
29

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top