قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291631
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۲۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

یکصد و هفتادمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم برگزار شد


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، بر توجه بیشتر به تبلیغات شهری در موضوع های فرهنگی و آسیب های اجتماعی تاکید کرد و گفت: باید 20 درصد تبلیغات شهری به مسایل فرهنگی اختصاص یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، مهندس سیدموسی حسینی کاشانی در یکصدوهفتادمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم که در سالن اجتماعات مرکز پژوهش های آستان مقدسه حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) برگزار شد، اعیاد قربان و غدیر و هفته دولت را تبریک گفت و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار کرد: استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و رسانه ها در کاهش آسیب های اجتماعی از موضوع های مطرح شده در این جلسه می باشد.

وی با بیان اینکه موضوع کلی «بحث آسیب های اجتماعی» را در جلسه های شورای فرهنگ عمومی استان دنبال می کنیم، گفت: بر اساس یک برنامه مشخص در این زمینه حرکت می کنیم و تاکنون با کمک اعضا، چند موضوع را مشخص کرده ایم که یکی از این موضوعات، استفاده از ظرفیت های فضای مجازی برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم افزود: موضوع دیگر استفاده از ظرفیت های رسانه در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی می باشد.

وی ادامه داد: موضوع سوم که از موضوعات هشت گانه ای است که داریم دنبال می کنیم، بحث استفاده از ظرفیت های تبلیغات محیطی برای کاهش آسیب های اجتماعی می باشد.

وی با اشاره به تاکیدات آیت الله سعیدی امام جمعه قم، مبنی بر اینکه مصوبات جلسات شورای فرهنگی عمومی پیگیری و اجرایی شود، گفت: با تعاملی که با دستگاه ها انجام شده است، تاکنون یک رابط از سوی 11 دستگاه استان به این شورا معرفی شده است تا از طریق این رابطان پیگیر مصوبات و اجرایی شدن آنان باشیم.

مهندس حسینی کاشانی، با تاکید بر اینکه جلسه های هیات اندیشه ورز استان به صورت مستمر برگزار می شود، گفت: جلسه های این هیات تا آخر سال جاری مشخص شده است که دو هفته پیش از برگزاری جلسه اصلی شورا، جلسات آن برگزار می شود.

ایشان همچنین با تاکید بر ضرورت توجه به تبلیغات محیطی اظهار کرد: بر اساس قانون، هر تبلیغاتی باید از طریق کانون های آگهی تبلیغاتی انجام شود.  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، بر توجه بیشتر به تبلیغات شهری در موضوع های فرهنگی و آسیب های اجتماعی تاکید و بیان کرد: باید 20 درصد تبلیغات شهری به مسایل فرهنگی اختصاص یابد.

مهندس حسینی کاشانی اضافه کرد: در جلسه های هیات اندیشه ورز استان قم نیز به موضوع تبلیغات محیطی که بحث مهمی می باشد، توجه شده است.

دکتر احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه عید سعید غدیر خم را تبریک گفت و با اشاره به نقشه ها و توطئه های دشمن و استکبار جهانی گفت: ایام ماه محرم همیشه سرآغاز پشتیبانی نظام و انقلاب اسلامی در دوره های مختلف بوده و مکتب امام حسین(ع) همیشه یار و یاور نظام و انقلاب اسلامی ما بوده است، به ویژه نقش بارزی که روحانیت و خطبا و همچنین مداحان در این مساله داشته اند. 

این جلسه با حضور آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، دکتر احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، مهندس سید محمدرضا هاشمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم، مهندس یونس عالی پور معاون هماهنگی امور زائران استانداری قم، مهندس رضا سیار فرماندار قم و جمعی از مدیران عضو این شورا برگزار شد.   


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top